See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka z podziałem na 5 części zamówienia
Beschreibung: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym stanowi art. 129 ust. 1 pkt. 1) wz. z art. 132 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Interne Kennung: OR.272.2.2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków gm. Czarna Białostocka, obręby: 1) Machnacz – 124 działki na ogólną powierzchnię 36 ha, 33 budynki; 2) Ponure - 342 działki na ogólną powierzchnię 6201 ha, 57 budynków; 3) Ruda Rzeczka – 318 działek na ogólną powierzchnię 220 ha, 222 budynki; 4) Złota Wieś – 213 działek na ogólną powierzchnię 90 ha, 129 budynków.