See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare echipamente/dispozitive medicale, mijloace de testare efort si repaus
Beschreibung: Furnizare echipamente/dispozitive medicale, mijloace de testare efort si repaus, • Lotul 1 Ergometru banda de alergare, cantitate – 1 buc: 569.520,00 lei fara T.V.A • Lotul 2 Sistem testare efort-modul analiza gaze si metabolism, cantitate – 1 set: 163.800,00 lei fara T.V.A. • Lotul 3 Sistem determinare densiometrica a cantitatii de grasimi din organism, cantitate – 1 buc: 353.606,40 lei fara T.V.A. • Lotul 4 Senzor analiza nivel glicemic, cantitate – 100 buc: 39.900,00 lei fara T.V.A. • Lotul 5 Sistem testare forta, explozie, dezechilibrare musculare, cantitate – 1 buc: 67.581,00 lei fara T.V.A. • Lotul 6 Mijloc testare viteza, reactie, schimbare directie, cantitate – 1 buc: 126.862,00 lei fara T.V.A. • Lotul 7 Senzori O2 muscular, cantitate – 1 buc: 19.735,00 lei fara T.V.A. Termenul limită pentru publicarea răspunsului/răspunsurilor consolidat/consolidate la solicitările de clarificări adresate de operatorii economici înainte de data limită de depunere a ofertelor: 11 zile, fara a se lua in considerare ziua publicarii. Număr zile până la care se pot solicita clarificări cu privire la conținutul documentației de atribuire înainte de data limită de depunere a ofertelor: 16
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ergometru banda de alergare
Beschreibung: Conform caiet de sarcini
Los: LOT-0002
Titel: Sistem testare efort-modul analiza gaze si metabolism
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Sistem determinare densiometrica a cantitatii de grasimi din organism
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Senzor analiza nivel glicemic
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Sistem testare forta, explozie, dezechilibrare musculare
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Mijloc testare viteza, reactie, schimbare directie
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Senzori O2 muscular
Interne Kennung: 7