605404-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Diagnostika – DG – Dodávky diagnostických kitů k identifikaci mikroorganismů, vč. přístroje a vč. zajištění servisu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDG – Dodávky diagnostických kitů k identifikaci mikroorganismů, vč. přístroje a vč. zajištění servisu
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodání automatizovaného systému pro rychlou identifikaci mikroorganismů využívající hmotnostní spektrometrii a laserovou ionizaci a desorpci (dále také jen „přístroj“) včetně zabezpečení dodávky kompatibilních reagencií a navazujícího spotřebního materiálu k identifikaci mikroorganismů k tomuto přístroji a včetně zajištění servisu přístroje, a to vše v rozsahu definovaném zadávacími podmínkami a jejími přílohami.
Interne KennungPZ-2026-0000640, PZ-2026-0000280, PZ-2026-0000473
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung, 33698100 Mikrobiologische Kulturen, 33124100 Diagnostikausrüstung, 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik, 33124200 Ausrüstung für Röntgendiagnostik, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ pro Kupní smlouvu na diagnostika: a) změna jednotkových cen v důsledku změny sazby DPH b) změna jednotkových cen v důsledku nárůstu inflace c) právo odebírat namísto zboží uvedeného v přílohách kupní smlouvy zaměnitelné zboží se stejným účelem použití a stejnou technickou specifikací, oboje stanovené v zadávací dokumentaci této veřejné zakázky, a to vše za podmínky, že cena reportovaného výsledku tohoto zaměnitelného zboží nepřesáhne cenu reportovaného výsledku sjednanou v kupní smlouvě. Dodavatel/prodávající bude povinen písemně prokázat zadavateli/kupujícímu shodu zaměnitelného zboží s požadavky uvedenými v kupní smlouvě a v zadávací dokumentaci. d) právo, že v případě, kdy dodavatel/prodávající změní pouze velikost balení, odebírat i jinou velikost balení bez vlivu na cenu reportovaného výsledku. e) právo, že v případě, že v průběhu plnění na základě uzavřené kupní smlouvy dojde k inovaci zboží, zadavatel si vyhrazuje právo takové zboží vyzkoušet a používat, a to za předpokladu, že inovované zboží bude minimálně splňovat požadavky technické specifikace, stanovené v zadávacích podmínkách. Vyhrazené změny závazku v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ pro Kupní smlouvu na přístroj: a) změna jednotkových cen v důsledku změny sazby DPH Vyhrazené změny závazku v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ pro Servisní smlouvu na přístroj: a) změna jednotkových cen v důsledku změny sazby DPH b) změna jednotkových cen v důsledku nárůstu inflace Vyhrazené změny závazku v souladu s ustanoveními § 100 odst. 2 a § 222 odst. 10 ZZVZ - právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Bližší informace o vyhrazených změnách jsou uvedeny v článku 14 zadávacích podmínek.