See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów laboratoryjnych oraz drobnego specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa akcesoriów laboratoryjnych oraz drobnego specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa, określonych w Załączniku nr 2, w podziale na 83 części. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy oraz Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Miejsce realizacji dostaw: zgodnie z Załącznikiem nr 3 i nr 3a do SWZ. 4. Zamawiającym jest Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa Al. Jana Pawła II 11, 00-828 Warszawa w imieniu i na rzecz którego działa Centrum Obsługi Administracji Rządowej ul. Powsińska 69/71, 02-903 Warszawa 5.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych we wskazanych częściach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ. W laboratoriach Centralnego Laboratorium stosowane są metodyki badań ogólnie przyjęte na forum międzynarodowym i w Unii Europejskiej, wymagające zastosowania określonych akcesoriów i sprzętu laboratoryjnego o ustalonym standardzie i jakości (często występuje bezpośrednie wskazanie w metodyce). Ponadto, konieczne jest zachowanie określonego trybu pracy poprzez zastosowanie sprzętu i akcesoriów używanych do tej pory (ich zmiana może w istotny sposób wpłynąć na jakość wyników lub spowodować konieczność ponownej optymalizacji metody). 6. W pozostałych częściach, ilekroć w treści SWZ, w tym w opisie przedmiotu zamówienia, użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, a także normy, Zamawiający dopuszcza znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, a także normy równoważne - pod warunkiem, iż oferowane przez Wykonawcę przedmioty zamówienia będą o takich samych lub lepszych parametrach jakościowych. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 pkt. 1 ustawy Pzp. 10. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć ofertę na jedną lub więcej części niniejszego postępowania, opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ. 11. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311 – 315 ustawy Pzp. 12. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 13. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 14. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Vorherige Bekanntmachung: 203419-2026
Interne Kennung: WIP.261.24.2026.AA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0061
Titel: Część 61 – Akcesoria do utrzymania czystości na stanowiskach pracy
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa akcesoriów laboratoryjnych oraz drobnego specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa, określonych w Załączniku nr 2 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy oraz Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Miejsce realizacji dostaw zgodnie z Załącznikiem nr 3 i 3a do SWZ
Interne Kennung: Część 61 – Akcesoria do utrzymania czystości na stanowiskach pracy
Los: LOT-0062
Titel: Część 62 – Akcesoria do analizy zdolności kiełkowania i żywotności
Interne Kennung: Część 62 – Akcesoria do analizy zdolności kiełkowania i żywotności
Los: LOT-0063
Titel: Część 63 – Akcesoria do analizy czystości
Interne Kennung: Część 63 – Akcesoria do analizy czystości
Los: LOT-0064
Titel: Część 64 - Akcesoria do analizy zdrowotności i oznaczania alkaloidów
Interne Kennung: Część 64 - Akcesoria do analizy zdrowotności i oznaczania alkaloidów
Los: LOT-0065
Titel: Część 65 - Akcesoria do przechowywania prób i pozostałości po ocenie laboratoryjnej
Interne Kennung: Część 65 - Akcesoria do przechowywania prób i pozostałości po ocenie laboratoryjnej
Los: LOT-0066
Titel: Część 66 - Rękawiczki do analiz
Interne Kennung: Część 66 - Rękawiczki do analiz
Los: LOT-0067
Titel: Część 67 - Szkło laboratoryjne
Interne Kennung: Część 67 - Szkło laboratoryjne
Los: LOT-0068
Titel: Część 68 - Akcesoria pozostałe
Interne Kennung: Część 68 - Akcesoria pozostałe
Los: LOT-0069
Titel: Część 69 - Drobny sprzęt elektroniczny do pomiarów temperatury
Interne Kennung: Część 69 - Drobny sprzęt elektroniczny do pomiarów temperatury
Los: LOT-0070
Titel: Część 70 - Wagi i akcesoria do wag
Interne Kennung: Część 70 - Wagi i akcesoria do wag