2. Verfahren
Verfahren
Titel: RDW w Hrubieszowie. Remont mostu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 816 Terespol – Kodeń – Sławatycze – Włodawa – Dorohusk – Horodło – Zosin w m. Wieniawka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w są roboty budowlane polegające na wykonaniu remontu mostu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 816 Terespol – Kodeń – Sławatycze – Włodawa – Dorohusk – Horodło – Zosin w m. Wieniawka. Remont obiektu mostowego polega na przywróceniu stanu pierwotnego z zastosowaniem nowych materiałów. Remont obejmuje następujące elementy mostu: rozbiórkę konstrukcji żelbetowych, kap, skrzydeł, umocnień stożków i chodów wraz z demontażem poręczy. Montaż zbrojenia ścian i skrzydełek oraz kap chodnikowych. Wykonanie izolacji przeciwwilgociowych, iniekcję rys wraz z czyszczeniem strumieniowym powierzchni desek gzymsowych. Zabezpieczenie antykorozyjne powierzchni betonowych, wykonanie fundamentów pod stożki wraz z umocnieniem skarp stożków. Wykonanie chodnika z betonowej kostki brukowej wraz z krawężnikiem. W ramach robót remontowych wykonana zostanie wymiana umocnienia koryta rzeki w obrębie mostu wraz z odmuleniem dna rzeki. 2. Szczegółowy zakres rzeczowy i ilościowy robót zostały określone w załączonych: przedmiarze robót, dokumentacji projektowej, kosztorysie ofertowym i specyfikacjach Technicznych stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 484491-2026
Interne Kennung: R3.ST.371.23.2026.rp
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 96813-2026 - Plan zakupu Polska – Roboty budowlane – Roboty budowlane na obiektach mostowych zaplanowane do realizacji w 2026 r. OJ S 29/2026 11/02/2026 Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026r. poz. 793), zwanej dalej ustawą Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Remont obiektu mostowego polega na przywróceniu stanu pierwotnego z zastosowaniem nowych materiałów. Remont obejmuje następujące elementy mostu: rozbiórkę konstrukcji żelbetowych, kap, skrzydeł, umocnień stożków i chodów wraz z demontażem poręczy. Montaż zbrojenia ścian i skrzydełek oraz kap chodnikowych. Wykonanie izolacji przeciwwilgociowych, iniekcję rys wraz z czyszczeniem strumieniowym powierzchni desek gzymsowych. Zabezpieczenie antykorozyjne powierzchni betonowych, wykonanie fundamentów pod stożki wraz z umocnieniem skarp stożków. Wykonanie chodnika z betonowej kostki brukowej wraz z krawężnikiem. W ramach robót remontowych wykonana zostanie wymiana umocnienia koryta rzeki w obrębie mostu wraz z odmuleniem dna rzeki.
Interne Kennung: 0002