605461-2026 - Ergebnis
Slowakei – Möbel – DNS - Nábytok
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Nábytok
Beschreibung: Predmetom zákaziek zadávaných v rámci DNS je dodanie vybraného sortimentu nábytku, ktorý je bežne dostupný na trhu a ktorý je zaradený podľa slovníka obstarávania v rozsahu skupiny 391 uvedenej v Spoločnom slovníku obstarávania (CPV) pre jednotlivé fakulty, ústavy a pracoviská Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, vrátane ostatných súvisiacich služieb ako doprava, dodanie tovaru do miesta dodania, vyloženie tovaru v mieste dodania, vynesenie na miesto dodania, montáž, umiestnenie jednotlivých druhov tovaru v miestnostiach, odstránenie a likvidácia obalového materiálu na miesta dodania v rámci pracovísk v Košiciach, prípadne pracoviska v Danišovciach bližšie špecifikovanom v objednávke. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jej presný rozsah a množstvo ako aj ostatné doplňujúce informácie týkajúce zmluvných podmienok a požiadaviek na plnenie predmetu zákazky budú uvedené v jednotlivých výzvach v rámci zriadeného DNS. Viac informácií je uvedených v aktuálnych Súťažných podkladoch vrátane ich príloh.
Interne Kennung: REK001343/2024-UVO
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39111100 Drehsitze, 39112000 Stühle, 39112100 Esszimmerstühle, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39113100 Sessel, 39113200 Sofas, 39113700 Fußstützen, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39121100 Schreibtische, 39121200 Tische, 39122000 Schränke und Bücherschränke, 39122200 Büchergestelle, 39130000 Büromöbel, 39131000 Büroregale, 39132100 Aktenschränke, 39132200 Karteikästen, 39134000 Computermöbel, 39134100 Computertische, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39140000 Haushaltsmöbel, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39143112 Matratzen, 39143123 Nachttische, 39143210 Esstische, 39143300 Wohnzimmermöbel, 39143310 Couchtische, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39151000 Diverse Möbel, 39151100 Regalanlagen, 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39160000 Schulmöbel, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákaziek zadávaných v rámci DNS je dodanie vybraného sortimentu nábytku, ktorý je bežne dostupný na trhu a ktorý je zaradený podľa slovníka obstarávania v rozsahu skupiny 391 uvedenej v Spoločnom slovníku obstarávania (CPV) pre jednotlivé fakulty, ústavy a pracoviská Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, vrátane ostatných súvisiacich služieb ako doprava, dodanie tovaru do miesta dodania, vyloženie tovaru v mieste dodania, vynesenie na miesto dodania, montáž, umiestnenie jednotlivých druhov tovaru v miestnostiach, odstránenie a likvidácia obalového materiálu na miesta dodania v rámci pracovísk v Košiciach, prípadne pracoviska v Danišovciach bližšie špecifikovanom v objednávke. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jej presný rozsah a množstvo ako aj ostatné doplňujúce informácie týkajúce zmluvných podmienok a požiadaviek na plnenie predmetu zákazky budú uvedené v jednotlivých výzvach v rámci zriadeného DNS.