60547-2026 - Ergebnis
Polen – Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst – Dostawa ziemniaków, warzyw i owoców.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ziemniaków, warzyw i owoców.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ziemniaków, warzyw i owoców w ilościach określonych poniżej: 1.ZIEMNIAKI JADALNE – RAZEM: 4 000 KG (PODSTAWA 2 000 KG; OPCJA 2 000 KG); 2.ZIEMNIAKI WCZESNE – RAZEM: 500 KG (PODSTAWA 250 KG; OPCJA 250 KG); 3.BATATY – RAZEM:100 KG (PODSTAWA 50 KG; OPCJA 50 KG); 4.BURAKI ĆWIKŁOWE – RAZEM:400 KG (PODSTAWA 200 KG; OPCJA 200 KG); 5.MARCHEW – RAZEM:700 KG (PODSTAWA 350 KG; OPCJA 350 KG); 6.PIETRUSZKA KORZENIOWA – RAZEM:240 KG (PODSTAWA 120 KG; OPCJA 120 KG); 7.SELER KORZENIOWY – RAZEM:300 KG (PODSTAWA 150 KG; OPCJA 150 KG); 8.CEBULA – RAZEM:700 KG (PODSTAWA 350 KG; OPCJA 350 KG); 9.CEBULA CZERWONA – RAZEM:80 (PODSTAWA 40 KG; OPCJA 40 KG); 10.POR – RAZEM:350 (PODSTAWA 175 KG; OPCJA 175 KG); 11.KAPUSTA BIAŁA – RAZEM:600 KG (PODSTAWA 300 KG; OPCJA 300 KG); 12.KAPUSTA CZERWONA – RAZEM:200 (PODSTAWA 100 KG; OPCJA 100 KG); 13.KAPUSTA KWASZONA – RAZEM:500 (PODSTAWA 250 KG; OPCJA 250 KG); 14.JARMUŻ – RAZEM:20 KG (PODSTAWA 10 KG; OPCJA 10 KG); 15.CZARNA RZEPA – RAZEM:30 KG (PODSTAWA 15 KG; OPCJA 15KG); 16.FASOLA SZPARAGOWA – RAZEM:100 KG (PODSTAWA 50 KG; OPCJA 50 KG); 17.PAPRYKA SŁODKA – RAZEM:180 KG (PODSTAWA 90 KG; OPCJA 90 KG); 18.POMIDORY – RAZEM:180 KG (PODSTAWA 90 KG; OPCJA 90KG); 19.POMIDORY CHERRY – RAZEM:120 KG (PODSTAWA 60 KG; OPCJA 60 KG); 20.OGÓRKI – RAZEM:180 KG (PODSTAWA 90 KG; OPCJA 90 KG); 21.OGÓRKI KWASZONE – RAZEM:400 KG (PODSTAWA 200 KG; OPCJA 200 KG); 22.OGÓRKI MAŁOSOLNE – RAZEM:60 KG (PODSTAWA 30 KG; OPCJA 30 KG); 23.SAŁATA – RAZEM:60 KG (PODSTAWA 30 KG; OPCJA 30 KG); 24.SAŁATA LODOWA – RAZEM: 60 KG (PODSTAWA 30 KG; OPCJA 30 KG); 25.SAŁATA KARBOWANA – RAZEM:20 KG (PODSTAWA 10 KG; OPCJA 10 KG); 26.SAŁATA RZYMSKA – RAZEM:20 (PODSTAWA 10 KG; OPCJA 10 KG); 27.ROSZPONKA – RAZEM:20 KG (PODSTAWA 10 KG; OPCJA 10 KG); 28.CYKORIA – RAZEM:20 KG (PODSTAWA 10 KG; OPCJA 10 KG); 29.RUKOLA – RAZEM:20 KG (PODSTAWA 10 KG; OPCJA 10 KG); 30.BROKUŁY – RAZEM:150 KG (PODSTAWA 75 KG; OPCJA 75 KG); 31.KAPUSTA WŁOSKA – RAZEM:100 KG (PODSTAWA 50 KG; OPCJA 50 KG); 32.KAPUSTA PEKIŃSKA – RAZEM:100 KG (PODSTAWA 50 KG; OPCJA 50 KG); 33.KAPUSTA BRUKSELSKA – RAZEM:100 KG (PODSTAWA 50 KG; OPCJA 50 KG); 34.KALAFIOR – RAZEM:150 KG (PODSTAWA 75 KG; OPCJA 75 KG); 35.RZODKIEWKA – RAZEM:100 KG (PODSTAWA 50 KG; OPCJA 50 KG); 36.RABARBAR – RAZEM:10 KG (PODSTAWA 20 KG; OPCJA 20 KG); 37.NATKA PIETRUSZKI – RAZEM:40 KG (PODSTAWA 20 KG; OPCJA 20 KG); 38.KOPEREK ZIELONY – RAZEM:50 KG (PODSTAWA 25 KG; OPCJA 25 KG); 39.MIĘTA ŚWIEŻA CIĘTA – RAZEM:12 KG (PODSTAWA 6 KG; OPCJA 6 KG); 40.BAZYLIA ŚWIEŻA CIĘTA – RAZEM:12 KG (PODSTAWA 6 KG; OPCJA 6 KG); 41.OREGANO ŚWIEŻE CIĘTE – RAZEM:8 KG (PODSTAWA 4 KG; OPCJA 4 KG); 42.SZCZYPIOREK – RAZEM:30 KG (PODSTAWA 15 KG; OPCJA 15 KG); 43.BOTWINA – RAZEM:40 KG (PODSTAWA 20 KG; OPCJA 20 KG); 44.KIEŁKI RZODKIEWKI – RAZEM:10 KG (PODSTAWA 5 KG; OPCJA 5 KG); 45.KIEŁKI GROSZKU – RAZEM:10 KG (PODSTAWA 5 KG; OPCJA 5 KG); 46.KIEŁKI SŁONECZNIKA – RAZEM:10 KG (PODSTAWA 5 KG; OPCJA 5 KG); 47.SZPINAK ŚWIEŻY – RAZEM:20 KG (PODSTAWA 10 KG; OPCJA 10 KG); 48.SELER NACIOWY – RAZEM:20 KG (PODSTAWA 10 KG; OPCJA 10 KG); 49.KALAREPA – RAZEM:30 KG (PODSTAWA 15 KG; OPCJA 15 KG); 50.CZOSNEK – RAZEM:50 KG (PODSTAWA 25 KG; OPCJA 25 KG); 51.PIECZARKI – RAZEM:160 KG (PODSTAWA 80 KG; OPCJA 80 KG); 52.CUKINIA – RAZEM:120 KG (PODSTAWA 60 KG; OPCJA 60 KG); 53.DYNIA – RAZEM:50 KG (PODSTAWA 25 KG; OPCJA 25 KG); 54.IMBIR ŚWIEŻY KŁĄCZE – RAZEM:10 KG (PODSTAWA 5 KG; OPCJA 5 KG); 55.KUKURYDZA (KOLBA) – RAZEM:20 KG (PODSTAWA 10 KG; OPCJA 10 KG); 56.BAKŁAŻAN – RAZEM:80 KG (PODSTAWA 40 KG; OPCJA 40 KG); 57.BURAKI GOTOWANE CAŁE – RAZEM:200 KG (PODSTAWA 100 KG; OPCJA 100 KG); 58.SZPARAGI – RAZEM:30 KG (PODSTAWA 15 KG; OPCJA 15 KG); 59.BANANY – RAZEM:80 (PODSTAWA 40 KG; OPCJA 40 KG); 60.CYTRYNY – RAZEM:120 KG (PODSTAWA 60 KG; OPCJA 60 KG); 61.POMARAŃCZE – RAZEM:150 KG (PODSTAWA 75 KG; OPCJA 75 KG); 62.MANDARYNKI – RAZEM:120 KG (PODSTAWA 60 KG; OPCJA 60 KG); 63.GRJPFRUTY – RAZEM:100 KG (PODSTAWA 50 KG; OPCJA 50 KG); 64.ARBUZ – RAZEM: 50 KG (PODSTAWA 25 KG; OPCJA 25 KG); 65.KIWI – RAZEM:20 KG (PODSTAWA 10 KG; OPCJA 10 KG); 66.MORELE – RAZEM:10 KG (PODSTAWA 5 KG; OPCJA 5 KG); 67.BRZOSKWINIE – RAZEM:20 KG (PODSTAWA 10 KG; OPCJA 10 KG); 68.WINOGRONA – RAZEM:80 KG (PODSTAWA 40 KG; OPCJA 40 KG); 69.JABŁKA – RAZEM:640 KG (PODSTAWA 320 KG; OPCJA 320 KG); 70.GRUSZKI – RAZEM:300 KG (PODSTAWA 150 KG; OPCJA 150 KG); 71.MANGO – RAZEM:16 KG (PODSTAWA 8 KG; OPCJA 8 KG); 72.ANANAS – RAZEM:40 KG (PODSTAWA 20 KG; OPCJA 20 KG); 73.NEKTARYNKI – RAZEM:10 KG (PODSTAWA 5 KG; OPCJA 5 KG); 74.MELON – RAZEM:30 KG (PODSTAWA 15 KG; OPCJA 15 KG); 75.AWOKADO – RAZEM:14 KG (PODSTAWA 7 KG; OPCJA 7 KG); 76.GRANAT – RAZEM:20 KG (PODSTAWA 10 KG; OPCJA 10 KG); 77.LIMONKA – RAZEM:60 KG (PODSTAWA 30 KG; OPCJA 30 KG); 78.WIŚNIE – RAZEM:20 KG (PODSTAWA 10 KG; OPCJA 10 KG); 79.CZEREŚNIE – RAZEM:20 KG (PODSTAWA 10 KG; OPCJA 10 KG); 80.ŚLIWKI – RAZEM:30 KG (PODSTAWA 15 KG; OPCJA 15 KG); 81.TRUSKAWKA – RAZEM:40 KG (PODSTAWA 20 KG; OPCJA 20 KG); 82.MALINA – RAZEM:10 KG (PODSTAWA 5 KG; OPCJA 5 KG); 83.JEŻYNY – RAZEM:10 KG (PODSTAWA 5 KG; OPCJA 5 KG); 84.AGREST – RAZEM:10 KG (PODSTAWA 5 KG; OPCJA 5 KG); 85.BORÓWKA – RAZEM:10 KG (PODSTAWA 5 KG; OPCJA 5 KG) 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Vorherige Bekanntmachung821595-2025
Interne KennungD/170/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa ziemniaków, warzyw i owoców
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. - Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość gwarantowaną; - Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 3 ust. 2 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy; - Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie daty określonej w § 2 ust. 8 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy będzie wymagało zgody Wykonawcy; - Skorzystanie z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia (zgodnie z § 2 ust. 9 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy); - Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ziemniaków, warzyw i owoców w ilościach określonych poniżej: 1.ZIEMNIAKI JADALNE – OPCJA 2 000 KG; 2.ZIEMNIAKI WCZESNE – OPCJA 250 KG; 3.BATATY – OPCJA 50 KG; 4.BURAKI ĆWIKŁOWE – OPCJA 200 KG; 5.MARCHEW – OPCJA 350 KG; 6.PIETRUSZKA KORZENIOWA – OPCJA 120 KG; 7.SELER KORZENIOWY – OPCJA 150 KG; 8.CEBULA – OPCJA 350 KG; 9.CEBULA CZERWONA – OPCJA 40 KG; 10.POR – OPCJA 175 KG; 11.KAPUSTA BIAŁA – OPCJA 300 KG; 12.KAPUSTA CZERWONA – OPCJA 100 KG; 13.KAPUSTA KWASZONA – OPCJA 250 KG; 14.JARMUŻ – OPCJA 10 KG; 15.CZARNA RZEPA – OPCJA 15KG; 16.FASOLA SZPARAGOWA – OPCJA 50 KG; 17.PAPRYKA SŁODKA – OPCJA 90 KG; 18.POMIDORY – OPCJA 90KG; 19.POMIDORY CHERRY – OPCJA 60 KG; 20.OGÓRKI – OPCJA 90 KG; 21.OGÓRKI KWASZONE – OPCJA 200 KG; 22.OGÓRKI MAŁOSOLNE – OPCJA 30 KG; 23.SAŁATA – OPCJA 30 KG; 24.SAŁATA LODOWA – OPCJA 30 KG; 25.SAŁATA KARBOWANA – OPCJA 10 KG; 26.SAŁATA RZYMSKA – OPCJA 10 KG; 27.ROSZPONKA – OPCJA 10 KG; 28.CYKORIA – OPCJA 10 KG; 29.RUKOLA – OPCJA 10 KG; 30.BROKUŁY – OPCJA 75 KG; 31.KAPUSTA WŁOSKA – OPCJA 50 KG; 32.KAPUSTA PEKIŃSKA – OPCJA 50 KG; 33.KAPUSTA BRUKSELSKA – OPCJA 50 KG; 34.KALAFIOR – OPCJA 75 KG; 35.RZODKIEWKA – OPCJA 50 KG; 36.RABARBAR – OPCJA 20 KG; 37.NATKA PIETRUSZKI – OPCJA 20 KG; 38.KOPEREK ZIELONY – OPCJA 25 KG; 39.MIĘTA ŚWIEŻA CIĘTA – OPCJA 6 KG; 40.BAZYLIA ŚWIEŻA CIĘTA – OPCJA 6 KG; 41.OREGANO ŚWIEŻE CIĘTE – OPCJA 4 KG; 42.SZCZYPIOREK – OPCJA 15 KG; 43.BOTWINA – OPCJA 20 KG; 44.KIEŁKI RZODKIEWKI – OPCJA 5 KG; 45.KIEŁKI GROSZKU – OPCJA 5 KG; 46.KIEŁKI SŁONECZNIKA – OPCJA 5 KG; 47.SZPINAK ŚWIEŻY – OPCJA 10 KG; 48.SELER NACIOWY – OPCJA 10 KG; 49.KALAREPA – OPCJA 15 KG; 50.CZOSNEK – OPCJA 25 KG; 51.PIECZARKI – OPCJA 80 KG; 52.CUKINIA – OPCJA 60 KG; 53.DYNIA – OPCJA 25 KG; 54.IMBIR ŚWIEŻY KŁĄCZE – OPCJA 5 KG; 55.KUKURYDZA (KOLBA) – OPCJA 10 KG; 56.BAKŁAŻAN – OPCJA 40 KG; 57.BURAKI GOTOWANE CAŁE – OPCJA 100 KG; 58.SZPARAGI – OPCJA 15 KG; 59.BANANY – OPCJA 40 KG; 60.CYTRYNY – OPCJA 60 KG; 61.POMARAŃCZE – OPCJA 75 KG; 62.MANDARYNKI – OPCJA 60 KG; 63.GRJPFRUTY – OPCJA 50 KG; 64.ARBUZ – OPCJA 25 KG; 65.KIWI – OPCJA 10 KG; 66.MORELE – OPCJA 5 KG; 67.BRZOSKWINIE – OPCJA 10 KG; 68.WINOGRONA – OPCJA 40 KG; 69.JABŁKA – OPCJA 320 KG; 70.GRUSZKI – OPCJA 150 KG; 71.MANGO – OPCJA 8 KG; 72.ANANAS – OPCJA 20 KG; 73.NEKTARYNKI – OPCJA 5 KG; 74.MELON – OPCJA 15 KG; 75.AWOKADO – OPCJA 7 KG; 76.GRANAT – OPCJA 10 KG; 77.LIMONKA – OPCJA 30 KG; 78.WIŚNIE – OPCJA 10 KG; 79.CZEREŚNIE – OPCJA 10 KG; 80.ŚLIWKI – OPCJA 15 KG; 81.TRUSKAWKA – OPCJA 20 KG; 82.MALINA – OPCJA 5 KG; 83.JEŻYNY – OPCJA 5 KG; 84.AGREST – OPCJA 5 KG; 85.BORÓWKA – OPCJA 5 KG