2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja wydarzenia SkillsPoland 2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja SkillsPoland 2026 w dniach 26-27 listopada 2026 roku w Międzynarodowych Targach Poznańskich (zwany dalej MTP) w Poznaniu. Wydarzenie jest planowane dla 340 uczestników (zawodników i ekspertów w 20 konkurencjach) oraz ok. 5 000 widzów. 2.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 419424-2026
Interne Kennung: DZP.261.36.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen, 22462000 Werbeschriften
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji. Elementy zamówienia, których realizację Zamawiający może zlecić na etapie realizacji zostały wskazane w OPZ. Prawo opcji realizowane jest na podstawie umowy zawartej z wybranym Wykonawcą (patrz Załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy). Wartość usług w ramach prawa opcji zostanie wyceniona w ofercie Wykonawcy (patrz Załącznik nr 5 do SWZ – Formularz oferty i Załącznik nr 5a – Formularz cenowy). Prawo opcji będzie uruchamiane na podstawie pisemnego zapotrzebowania Zamawiającego. Wykonawca jest zobowiązany realizować prawo opcji zgodnie z zapisami umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w okresie trwania umowy celem realizacji wydarzenia. Wykonawcy nie przysługuje prawo roszczeń z tytułu niewykorzystania prawa opcji lub jego pełnej wartości.