See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów kręgosłupa, implantów ortopedycznych i endoprotez stawów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych z podziałem zamówienia na 13 części (pakiety): Część nr 1 – Implanty kręgosłupa Część nr 2 - Implanty onkologiczne kręgosłupa Część nr 3 - Zestaw do stabilizacji śrubowej Część nr 4 - Zestaw do stabilizacji szyjnej Część nr 5 – Zestaw do uzupełniania ubytków kostnych Część nr 6 – Zestaw do stabilizacji potyliczno - piersiowej z dostępu tylnego Część nr 7 - Implanty artroskopowe Część nr 8 – Zestaw do szycia łąkotki Część nr 9 – Czysty siarczan wapnia do stosowania w infekcjach tkanek miękkich, kości (w układzie mięśniowo-szkieletowym) Część nr 10 – Gwoździe śródszpikowe Część nr 11 – System endoprotez stawu biodrowego Część nr 12 - System endoprotez stawu kolanowego Część nr 13 - Implanty do operacji w zakresie chirurgii ręki i przedramienia Oferowane wyroby medyczne muszą spełniać wymagania zasadnicze określone dla tych wyrobów, we właściwych przepisach, posiadać znak CE oraz muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 r. (Dz.U. z 2022 poz. 974). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ – formularz cenowy.
Interne Kennung: ZPZ-45/10/24
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Implanty kręgosłupa
Beschreibung: Oferowane wyroby medyczne muszą spełniać wymagania zasadnicze określone dla tych wyrobów, we właściwych przepisach, posiadać znak CE oraz muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 r. (Dz.U. z 2022 poz. 974). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ – formularz cenowy.
Interne Kennung: ZPZ-45/10/24 pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Implanty onkologiczne kręgosłupa
Interne Kennung: ZPZ-45/10/24 pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Zestaw do stabilizacji śrubowej
Interne Kennung: ZPZ-45/10/24 pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Zestaw do stabilizacji szyjnej
Interne Kennung: ZPZ-45/10/24 pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – Zestaw do uzupełniania ubytków kostnych
Interne Kennung: ZPZ-45/10/24 pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – Zestaw do stabilizacji potyliczno - piersiowej z dostępu tylnego
Interne Kennung: ZPZ-45/10/24 pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Implanty artroskopowe
Interne Kennung: ZPZ-45/10/24 pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – Zestaw do szycia łąkotki
Interne Kennung: ZPZ-45/10/24 pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 – Czysty siarczan wapnia do stosowania w infekcjach tkanek miękkich, kości (w układzie mięśniowo-szkieletowym)
Interne Kennung: ZPZ-45/10/24 pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 – Gwoździe śródszpikowe
Interne Kennung: ZPZ-45/10/24 pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 – System endoprotez stawu biodrowego
Interne Kennung: ZPZ-45/10/24 pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - System endoprotez stawu kolanowego
Interne Kennung: ZPZ-45/10/24 pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Implanty do operacji w zakresie chirurgii ręki i przedramienia
Interne Kennung: ZPZ-45/10/24 pakiet nr 13