2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA APARATÓW USG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest : a) dostawa, montaż, uruchomienie oraz szkolenie personelu z zakresu obsługi aparatu USG z funkcją elastografii, który przeznaczony jest dla Poradni Chemioterapii – Pakiet Nr 1 b) dostawa, montaż, uruchomienie oraz szkolenie personelu z zakresu obsługi cyfrowego ultrasonografu wielofunkcyjnego, który przeznaczony jest dla Poradni Otorynolaryngologicznej – Pakiet Nr 2 Oferowane urządzenie musi być fabrycznie nowe, kompletne, wolne od wad, oznakowane znakiem CE oraz musi posiadać wymagane certyfikaty bezpieczeństwa
Interne Kennung: ZP-26-107UN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWA APARATU USG-ELASTOGRAFU
Beschreibung: dostawa, montaż, uruchomienie oraz szkolenie personelu z zakresu obsługi aparatu USG z funkcją elastografii, który przeznaczony jest dla Poradni Chemioterapii Oferowane urządzenie musi być fabrycznie nowe, kompletne, wolne od wad, oznakowane znakiem CE oraz musi posiadać wymagane certyfikaty bezpieczeństwa.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: DOSTAWA CYFROWEGO ULTRASONOGRAFU WIELOFUNKCYJNEGO
Beschreibung: b) dostawa, montaż, uruchomienie oraz szkolenie personelu z zakresu obsługi cyfrowego ultrasonografu wielofunkcyjnego, który przeznaczony jest dla Poradni Otorynolaryngologicznej Oferowane urządzenie musi być fabrycznie nowe, kompletne, wolne od wad, oznakowane znakiem CE oraz musi posiadać wymagane certyfikaty bezpieczeństwa.
Interne Kennung: Pakiet 2