See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor chemicaliën en gassen
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor het leveren van chemicaliën en gassen. De raamovereenkomst wordt met een pool van maximaal 4 deelnemers per perceel gesloten. De deelnemers zullen al dan niet opnieuw in mededinging gesteld worden per deelopdracht. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “SOLVENTEN” Toelichting: Levering solventen Perceel 2 “BASEN, ZUREN, ZOUTEN” Toelichting: Levering basen, zuren, zouten Perceel 3 “GASSEN” Toelichting: Levering gassen.
Interne Kennung: PPP0NS-884/5319/VUB/2025/LABO/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LEVERING SOLVENTEN
Beschreibung: Levering solventen
Interne Kennung: VUB/2025/LABO/001_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien
Los: LOT-0002
Titel: LEVERING Basen, Zuren, Zouten
Beschreibung: Levering basen, zuren, zouten
Interne Kennung: VUB/2025/LABO/001 2_2
Los: LOT-0003
Titel: GASSEN
Beschreibung: Levering gassen
Interne Kennung: VUB/2025/LABO/001_3
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24100000 Gase