2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Gminie Ciechanów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Gminie Ciechanów, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 10 maja 2021r. w sprawie sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów (Dz. U. z 2021 r. poz. 906) oraz: • ustawą z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025r poz.733) • ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023r. poz. 1587) • zapisami Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami, przyjętego uchwałą Nr 9/25 Sejmiku Województwa Mazowieckiego z dnia 25 lutego 2025 r. • Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz. U. 2013r. poz. 122) • Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ciechanów przyjętym uchwałą nr XXI/118/20 Rady Gminy Ciechanów z dnia 21 sierpnia 2020r w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ciechanów. • Uchwałą Rady Gminy Ciechanów nr XXI/119/20 z 21 sierpnia 2020r. , w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi i sposób świadczenia usług przez punkty selektywnej zbiórki odpadów komunalnych • Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ • projektem umowy w przedmiotowej sprawie stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USŁUGA ODBIERANIA I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH W GMINIE CIECHANÓW