2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rinkimų biuletenių, specialių ženklų (hologramų) ir pažymėjimų blankų spausdinimo paslaugos
Beschreibung: Pirkimas atliekamas pagal Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymą
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Vadovaujantis Viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymo 27 straipsnio 9 ir 10 dalimis dėl skubos nėra įmanoma laikytis šiame straipsnyje nustatytų trumpiausių terminų, nes mirus Seimo nariui organizuojami neeiliniai Seimo rinkimai Nalšios rinkimų apygardoje ir Perkančioji organizacija planuodama pirkimą negalėjo tai numatyti iš anksto.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rinkimų biuletenių blankų spausdinimo paslaugos
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Specialių ženklų (hologramų) spausdinimo paslaugos
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pažymėjimų blankų spausdinimo paslaugos
Interne Kennung: 3