2. Verfahren
Verfahren
Titel: Glasbewassing provinciale gebouwen
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van periodieke glasbewassingswerkzaamheden ten behoeve van de Provincie Limburg op de volgende locaties: • Gouvernement, Limburglaan 10 6229 GA Maastricht: circa 19.350 m2 glas, waarvan circa 5.990 m2 separatieglas; • Steunpunt Hulsberg, Heihofweg 3 6336 PB Hulsberg: circa 185 m2 glas; • Steunpunt Sittard, Milieuparkweg 10 6136 KP Sittard: circa 164 m2 glas; • Milieumeetdienst Sittard, Nijverheidsstraat 3, 6135 KJ, Sittard : circa 56 m2 glas; • Steunpunt Nederweert, Staterweg 7 6031 RJ Nederweert: circa 106 m2 glas.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 19 800 Quadratmeter