2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eindejaarsgeschenken 2026 - Herzien
Beschreibung: Het doel van deze Aanbesteding is te komen tot één Overeenkomst met één inschrijver die voorziet in de levering en uitvoering van eindejaarsgeschenken ten behoeve van de Aanbestedende dienst. De geraamde waarde van deze opdracht bedraagt € 600.000 Deze raming is gebaseerd op de volledige looptijd van de Overeenkomst inclusief alle verlengingsopties. De raming is indicatief en kan tot ± 30% afwijken als gevolg van wijzigingen in het aantal medewerkers, budgetten of andere relevante omstandigheden. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: SARO-EA2026-Eindejaarsgeschenken-Herzien
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ja