60557-2026 - Ergebnis
Tschechien – Camcorder – Rekonstrukce a centralizace kamerových systémů v objektech ČD
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce a centralizace kamerových systémů v objektech ČD
BeschreibungRekonstrukce, případně vybudování nových kamerových systémů, dále zajištění pozáručního servisu kamerových systémů na objektech zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung391734-2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32333200 Camcorder
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung56542/2023