605579-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Orientierungs- und Beratungsdienste – Startertrajecten, begeleiding na de start- en haalbaarheidsonderzoeken voor Ondernemers
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStartertrajecten, begeleiding na de start- en haalbaarheidsonderzoeken voor Ondernemers
BeschreibungHet cluster Werk & Inkomen van de gemeente Arnhem voert het Besluit bijstandsverlening zelfstandigen 2004 (Bbz 2004) en de Wet inkomensvoorziening oudere en gedeeltelijk arbeidsongeschikte gewezen zelfstandigen (IOAZ) uit voor de gemeenten Arnhem, Overbetuwe en Lingewaard. Ter ondersteuning van de uitvoering van deze wettelijke taken wenst de Aanbestedende Dienst raamovereenkomsten te sluiten met gespecialiseerde opdrachtnemers die beschikken over aantoonbare kennis en ervaring op het gebied van ondernemerschap, bedrijfseconomische advisering, schuldhulpverlening aan ondernemers en coaching van ondernemers. 600 trajecten
Interne Kennung5081936
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDe AD hanteert als gunningscriterium "beste prijs-kwaliteitverhouding" (beste PKV). Inschrijvingen worden beoordeeld op kwalitatieve en prijstechnische criteria.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1 "Starterstrajecten"
BeschreibungHet doel van perceel 1 is het begeleiden van potentiële ondernemers bij het onderzoeken van de haalbaarheid van zelfstandig ondernemerschap, het versterken van ondernemersvaardigheden en het stimuleren van eigenaarschap gedurende het traject. Dit resulteert in een onderbouwd ondernemingsplan dat als basis kan dienen voor een aanvraag in het kader van het Bbz 2004. Doelgroep De doelgroep bestaat uit personen met een uitkering op grond van de Participatiewet of WW of inwoners die in dreigende bijstandsbehoeftige omstandigheden verkeren én die de intentie hebben een onderneming te starten. Het is niet mogelijk om deze omvang nauwkeurig in te schatten, aangezien de vraag naar de verschillende trajecten fluctueert. Onderstaand is indicatief. • Starterstrajecten (perceel 1) 20 per jaar.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe AD is voornemens Raamovereenkomsten te sluiten met twee Opdrachtnemers per perceel met een looptijd van twee (2) jaar met een optie tot verlenging van twee (2) keer een maximum van twaalf (12) maanden. De beslissing tot het al dan niet verlengen van de Raamovereenkomsten ligt uitsluitend bij de AD en zal schriftelijk aan Opdrachtnemer worden medegedeeld uiterlijk 3 maanden voor het aflopen van de Raamovereenkomst. De ingangsdatum van de Raamovereenkomst zal zijn 1 februari 2027. Dit betekent dat de absolute einddatum 31 januari 2031 is.
LosLOT-0002
Titelperceel 2 Toetsing & Advisering
BeschreibungHet doel van perceel 2 is het leveren van onafhankelijke, objectieve en deskundige adviezen aan de AD ten behoeve van de besluitvorming in het kader van het Bbz 2004, de IOAZ en de Wgs. Doelgroep De doelgroep omvat: • Startende ondernemers; • Recent gestarte ondernemers; • Gevestigde ondernemers; • Ondernemers die hun onderneming (willen) beëindigen; • Ondernemers die een beroep doen op de Wgs; • Ondernemers waarvoor een aanvullend onderzoek noodzakelijk wordt geacht. 50 trajecten per jaar. Het is niet mogelijk om deze omvang nauwkeurig in te schatten, aangezien de vraag naar de verschillende trajecten fluctueert.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelPerceel 3 Begeleiding na de start
BeschreibungHet doel van perceel 3 is het ondersteunen van ondernemers bij het duurzaam starten, voortzetten, ontwikkelen, herstellen of beëindigen van hun onderneming. Doelgroep De doelgroep bestaat uit ondernemers waarvoor de AD begeleiding noodzakelijk acht in het kader van het Bbz 2004 en/of de Wgs. 30 per jaar. Het is niet mogelijk om deze omvang nauwkeurig in te schatten, aangezien de vraag naar de verschillende trajecten fluctueert.
Interne Kennung3
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 5081936
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312300 Guidance and counselling services
Additional classification (cpv): 98000000 Other community, social and personal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 "Starterstrajecten"
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: perceel 2 Toetsing & Advisering
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 Begeleiding na de start
Internal identifier: 3