2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Ciechanowiec
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, oraz właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, właścicieli nieruchomości częściowo zamieszkałych oraz nieruchomości czasowo zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Ciechanowiec, 2) odbiór i zagospodarowanie odpadów zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, w sposób zgodny z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2024 r. poz. 399 z późn. zm.), ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012r. (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.), Planem Gospodarki Odpadami Województwa Podlaskiego oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ciechanowiec, a także innymi przepisami prawa ustawowego i miejscowego. Wykonawca ma obowiązek zorganizować odbiór odpadów wielkogabarytowych z terenu nieruchomości objętych systemem odbioru odpadów komunalnych nie rzadziej niż 1 raz w roku oraz odbiór odpadów typu odzież i tekstylia, w tym zużytą odzież, obuwie, pościel, zasłony, ręczniki i koce itp. z terenu nieruchomości objętych systemem odbioru odpadów komunalnych nie rzadziej niż raz na kwartał czyli 4 razy w roku.
Interne Kennung: RI.271.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, oraz właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, właścicieli nieruchomości częściowo zamieszkałych oraz nieruchomości czasowo zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Ciechanowiec, 2) odbiór i zagospodarowanie odpadów zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, w sposób zgodny z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2024 r. poz. 399 z późn. zm.), ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012r. (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.), Planem Gospodarki Odpadami Województwa Podlaskiego oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ciechanowiec, a także innymi przepisami prawa ustawowego i miejscowego.Wykonawca ma obowiązek zorganizować odbiór odpadów wielkogabarytowych z terenu nieruchomości objętych systemem odbioru odpadów komunalnych nie rzadziej niż 1 raz w roku oraz odbiór odpadów typu odzież i tekstylia, w tym zużytą odzież, obuwie, pościel, zasłony, ręczniki i koce itp. z terenu nieruchomości objętych systemem odbioru odpadów komunalnych nie rzadziej niż raz na kwartał czyli 4 razy w roku.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden