See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i szczepionek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków i szczepionek do Centrum Medycznego „Żelazna” sp. z o.o. 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33600000-6 Produkty Farmaceutyczne; Szczepionki 33651600-4; Immunoglobuliny 33651520-9;
Interne Kennung: 151-W-D-03-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline, 33651600 Impfstoffe
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Zakres nr 1 Lek psychotropowy
Beschreibung: Zakres nr 1 Lek psychotropowy
Los: LOT-0008
Titel: Zakres nr 2 Szczepionka przeciwko pneumokokom
Beschreibung: Zakres nr 2 Szczepionka przeciwko pneumokokom
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
Los: LOT-0009
Titel: Zakres nr 3 - Leki różne
Beschreibung: Zakres nr 3 - Leki różne
Los: LOT-0010
Titel: Zakres nr 5 LEK
Beschreibung: Zakres nr 5 LEK
Los: LOT-0011
Titel: Zakres nr 6 LEK
Beschreibung: Zakres nr 6 LEK