See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění úklidu ÚZSVM na období 2026 - 2029
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění provádění pravidelného úklidu a jednorázového a mimořádného úklidu budov specifikovaných v Příloze č. 3 Smlouvy, která je vypracována v sedmi verzích, a to s ohledem na dělení veřejné zakázky na 7 částí, a poskytnutí dalších a s tím souvisejících činností. Bližší specifikace předmětu plnění, včetně obchodních, fakturačních a dalších podmínek je uvedena v příloze č. 2 zadávací dokumentace "Návrh smlouvy".
Interne Kennung: N006/25/V00003587
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Část 3 (Ústí nad Labem)
Interne Kennung: N006/25/V00003587/003
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 (Praha a Střední Čechy, Ústředí)
Interne Kennung: N006/25/V00003587/001
Los: LOT-0014
Titel: Část 7 (České Budějovice)
Interne Kennung: N006/25/V00003587/007
Los: LOT-0009
Titel: Část 2 (Plzeň)
Interne Kennung: N006/25/V00003587/002
Los: LOT-0011
Titel: Část 4 (Hradec Králové)
Interne Kennung: N006/25/V00003587/004
Los: LOT-0012
Titel: Část 5 (Brno)
Interne Kennung: N006/25/V00003587/005
Los: LOT-0013
Titel: Část 6 (Ostrava)
Interne Kennung: N006/25/V00003587/006