See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RMK hallatavatelt maadelt jäätmete likvideerimine (25)
Beschreibung: Käesoleva hanke eesmärgiks RMK hallatavatelt maaüksustelt jäätmete kogumine ja utiliseerimiseks üle andmine jäätmete käitlemist õigust omavale isikule. Töö koosneb kolmeteistkümnest (13) objektist, asukohtaga Jõgeva ja Tartu maakond. Hankelepingu eseme tehniline kirjeldus on esitatud lepingu lisas 2- tehnilises kirjelduses. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313738-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000