2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lowys Porquinstichting Schoonmaakdiensten Onderhandeling
Beschreibung: De opdracht T132315 NU LPS- Schoonmaakdiensten, locatie Het Kompas heeft niet geleid tot inschrijvingen. Na een onderhandelingsprocedure is overeengekomen om een schoonmaakdienstverlening aan te gaan met een looptijd van tien jaar. Tien jaar
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Lowys Porquinstichting Schoonmaakdiensten Onderhandeling Tien jaar.
Interne Kennung: 1