2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rehabilitace ruky se zpětnou vazbou
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka přístroje pro rehabilitaci ruky se zpětnou vazbou. Systém pro rehabilitaci horní končetiny u neurologických a post-traumatologických pacientů za pomocí speciálních senzorů a motivačního herního prostředí (virtuální reality) se zpětnou vazbou. Nácvik koordinace pohybů ruky. Součástí veřejné zakázky je i pozáruční servis v délce trvání 6 let.
Interne Kennung: ÚN 1.13/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001