605630-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen – PNE.U.NT.45.26
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPNE.U.NT.45.26
BeschreibungUsługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania/przetwarzania niebezpiecznych odpadów medycznych zakaźnych i niebezpiecznych odpadów medycznych oraz innych niż niebezpiecznych odpadów medycznych pochodzących z diagnozowania, leczenia i profilaktyki medycznej powstających w wyniku działalności Zamawiających
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania/przetwarzania niebezpiecznych odpadów medycznych zakaźnych i niebezpiecznych odpadów medycznych oraz innych niż niebezpiecznych odpadów medycznych pochodzących z diagnozowania, leczenia i profilaktyki medycznej powstających w wyniku działalności Zamawiających
Optionen
Beschreibung der Optionen1. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia na podstawie zawartej umowy Zamawiający przewidują możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na realizacji usługi objętej przedmiotem zamówienia w przedłużonym terminie świadczenia usługi na warunkach określonych poniżej (opcja terminowa): 1) Opcja I: przedłużenie realizacji usługi o okres 12 miesięcy od dnia zakończenia zamówienia podstawowego (gwarantowanego) – co daje łącznie do 36 miesięcy świadczenia usługi; 2) Opcja II: przedłużenie realizacji usługi o kolejny okres 12 miesięcy od dnia zakończenia usługi realizowanej w ramach Opcji I – co daje łącznie do 48 miesięcy świadczenia usługi. 2. Prawo opcji jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. Zamawiający może a nie musi skorzystać z prawa opcji. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub w części nie wymaga podania przyczyny i nie stanowi podstawy do jakichkolwiek roszczeń Wykonawcy z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. 3. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest przekazanie Wykonawcy przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli w tym przedmiocie, w terminie nie późniejszym niż 30 dni kalendarzowych przed upływem terminu realizacji odpowiednio: 1) zamówienia podstawowego – w przypadku Opcji I; 2) zamówienia objętego Opcją I – w przypadku Opcji II. 4. Usługi w ramach skorzystania przez Zamawiających z prawa opcji będą świadczone na takich samych warunkach, w tym wg stawek/cen jednostkowych określonych w umowie dla zamówienia podstawowego (z zastrzeżeniem postanowień dotyczących waloryzacji wynagrodzenia, o których mowa we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ). 5. W przypadku złożenia przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji, Wykonawca zobowiązany jest do ciągłego i nieprzerwanego świadczenia usług na warunkach zamówienia podstawowego (gwarantowanego).
605630-2026 - Competition
Poland – Radioactive-, toxic-, medical- and hazardous waste services – PNE.U.NT.45.26
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: PNE.U.NT.45.26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90520000 Radioactive-, toxic-, medical- and hazardous waste services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: