2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZESTAWY DO ZABIEGÓW FOTOFEREZY
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa zestawów do zabiegów fotoferezy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia - załączniki asortymentowo – cenowy – załącznik nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: ZP-26-112UN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141630 Blutplasmafilter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zestawy do zabiegów fotoferezy kompatybilne z urządzeniem posiadanym przez Zamawiającego - Therakos Cellex Photopheresis System
Beschreibung: Zestawy do zabiegów fotoferezy kompatybilne z urządzeniem posiadanym przez Zamawiającego - Therakos Cellex Photopheresis System
Interne Kennung: Zestawy do zabiegów fotoferezy kompatybilne z urządzeniem posiadanym przez Zamawiającego - Therakos Cellex Photopheresis System
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia w następujący sposób: zamówienie podstawowe - 135 zestawów; zamówienie opcja - 45 zestawów; zamówienie łącznie - 180 zestawów.
2. Procedure
Procedure
Title: ZESTAWY DO ZABIEGÓW FOTOFEREZY
Internal identifier: ZP-26-112UN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141630 Blood plasma filters
Additional classification (cpv): 33141620 Medical kits
5. Lot
Lot: LOT-0002
Options: