605652-2026 - Wettbewerb
Lettland – Reinigungsdienste – Telpu ikdienas uzkopšana
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Telpu ikdienas uzkopšana
Beschreibung: Telpu ikdienas uzkopšana
Interne Kennung: VAMOIC 2026/89
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Telpu ikdienas uzkopšana Rīgā, Mārupes un Olaines novadā
Los: LOT-0002
Titel: Telpu ikdienas uzkopšana Rīgā
Los: LOT-0003
Titel: Telpu ikdienas uzkopšana Liepājā, Kuldīgas, Talsu, Dobeles, Jelgavas, Bauskas un Saldus novadā
Los: LOT-0004
Titel: Telpu ikdienas uzkopšana Valmieras, Valkas un Cēsu novadā
Los: LOT-0005
Titel: Telpu ikdienas uzkopšana Alūksnes, Gulbenes un Madonas novadā
Los: LOT-0006
Titel: Telpu ikdienas uzkopšana Ogres un Ogres novadā
Los: LOT-0007
Titel: Telpu ikdienas uzkopšana Aizkrauklē
Los: LOT-0008
Titel: Telpu ikdienas uzkopšana Daugavpilī, Rēzeknē, Augšdaugavas, Preiļu un Jēkabpils novadā