See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Oleśnica w latach 2025-2029
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Oleśnica w okresach zimowych w latach 2025-2029. 2. Zimowe utrzymanie dróg składa się z 10 zadań na których będą prowadzone niezależnie prace związane z odśnieżaniem i zwalczaniem śliskości na terenie administrowanym przez Gminę Oleśnica zgodnie z Zarządzeniem Nr 97/24 Wójta Gminy Oleśnica z dnia 08.11.2024 roku w sprawie: zimowego utrzymania dróg w Gminie Oleśnica (stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ), załącznikiem nr 11 (mapa poglądowa ZUD) i nr 12 (szczegółowe mapy dla danej miejscowości): 2.1. Zadanie nr 1: Obręb 1 - Nowoszyce, Wszechświęte, Zarzysko, Bogusławice, Wyszogród, Świerzna (~14,86 km rozumiane jako 1 przejazd): 1) Zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego), szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15; 2) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego), szacunkowa roczna ilość przejazdów do 10. 2.2. Zadanie nr 2: Obręb 2 - Nowa Ligota, Smolna, Gręboszyce (~9,75 km rozumiane jako 1 przejazd): 1) Zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego), szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15; 2) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego), szacunkowa roczna ilość przejazdów do 10. 2.3. Zadanie nr 3: Obręb 3 - Dąbrowa, Smardzów, Jenkowice (~22,96 km rozumiane jako 1 przejazd): 1) Zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego), szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15, 2) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego), szacunkowa roczna ilość przejazdów do 10. 2.4. Zadanie nr 4: Obręb 4 - Ligota Wielka, Zimnica, Ligota Mała, Leśny Młyn (~25,20 km rozumiane jako 1 przejazd): 1) Zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego), szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15, 2) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, szacunkowa roczna ilość przejazdów do 10. 2.5. Zadanie nr 5: Obręb 5 - Boguszyce (osiedle + wieś), Spalice, Sokołowice (Gęsia Górka) (~21,72 km rozumiane jako 1 przejazd): 1) Zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego), szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15, 2) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego), szacunkowa roczna ilość przejazdów do 10. 2.6. Zadanie nr 6: Obręb 6 - Brzezinka, Sokołowice, Cieśle (~22,62 km rozumiane jako 1 przejazd): 1) Zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego), szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15, 2) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego), szacunkowa roczna ilość przejazdów do 10. 2.7. Zadanie nr 7: Obręb 7 - Ligota Polska, Poniatowice (Jonas, Kolonia), Ostrowina, Osada Leśna (~35,79 km rozumiane jako 1 przejazd): 1) Zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego), szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15, 2) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego), szacunkowa roczna ilość przejazdów do 10. 2.8. Zadanie nr 8: Obręb 8 - Nieciszów, Piszkawa, Krzeczyn, Bystre (wieś + osada) (~32,67 km rozumiane jako 1 przejazd): 1) Zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego), szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15, 2) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego), szacunkowa roczna ilość przejazdów do 10. 2.9. Zadanie nr 9: teren gminy Oleśnica 1) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 30% (mieszanka Wykonawcy) w szacunkowej rocznej ilości do 400 km realnego, rzeczywistego odśnieżania z posypywaniem, interwencyjnie, na polecenie Zamawiającego. 2.10. Zadanie nr 10: Chodniki na terenie gminy Oleśnica (~8,22 km rozumiane jako 1 przejazd): 1) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie mieszanką 10% (mieszanka Wykonawcy) w: - obrębie 6 (odcinek w m. Cieśle o dł. 0,45 km) - obrębie 7 (odcinek w m. Poniatowice o dł. 1,56 km) - obrębie 8 (odcinek w m. Krzeczyn o dł. 0,82 km) - obrębie 8 (odcinek w m. Nieciszów o dł. 1,8 km) - obrębie 8 (odcinek w m. Bystre o dł. 0,98 km) - obrębie 6 (odcinek w m. Sokołowice o dł. 0,4 km) - obrębie 3 (odcinek w m. Dąbrowa o dł. 0,75 km) - obrębie 3 (odcinek w m. Jenkowice o dł. 1,0 km) - obrębie 3 (odcinek w m. Smardzów o dł. 0,46 km) (szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15)
Interne Kennung: BI.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Obręb 1 - Nowoszyce, Wszechświęte, Zarzysko, Bogusławice, Wyszogród, Świerzna, ~ 14,86 km 1) Zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego): (szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15), 2) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego): (szacunkowa roczna ilość przejazdów do 10)
Interne Kennung: BI.271.8.2025/1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Obręb 2 - Nowa Ligota, Smolna, Gręboszyce, ~ 9,75 km 1) Zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego): (szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15) 2) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego) (szacunkowa roczna ilość przejazdów do 10)
Interne Kennung: BI.271.8.2025/2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Obręb 3 - Dąbrowa, Smardzów, Jenkowice, ~ 22,96 km 1) Zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego): (szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15) 2) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego) (szacunkowa roczna ilość przejazdów do 10)
Interne Kennung: BI.271.8.2025/3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Obręb 4 - Ligota Wielka, Zimnica, Ligota Mała, Leśny Młyn ~ 25,20 km 1) Zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego): (szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15) 2) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego) (szacunkowa roczna ilość przejazdów do 10)
Interne Kennung: BI.271.8.2025/4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Obręb 5 - Boguszyce (osiedle + wieś), Spalice, Sokołowice (Gęsia Górka) ~ 21,72 km 1) Zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego): (max. szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15) 2) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego) (max. szacunkowa roczna ilość przejazdów do 10)
Interne Kennung: BI.271.8.2025/5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Obręb 6 - Brzezinka, Sokołowice, Cieśle ~ 22,62 km 1) Zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego): (max. szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15) 2) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego) (max. szacunkowa roczna ilość przejazdów do 10)
Interne Kennung: BI.271.8.2025/6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Obręb 7 - Ligota Polska, Poniatowice (Jonas, Kolonia), Ostrowina, Osada Leśna ~ 35,79 km 1) Zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego): (max. szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15) 2) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego) (max. szacunkowa roczna ilość przejazdów do 10)
Interne Kennung: BI.271.8.2025/7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Obręb 8 - Nieciszów, Piszkawa, Krzeczyn, Bystre (wieś + osada) ~ 32,67 km 1) Zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego): (max. szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15) 2) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 10% (mieszanka Zamawiającego do odbioru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego) (max. szacunkowa roczna ilość przejazdów do 10)
Interne Kennung: BI.271.8.2025/8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Teren gminy Oleśnica 1) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie dróg gminnych mieszanką 30% (mieszanka Wykonawcy) w szacunkowej rocznej ilości do 400 km realnego, rzeczywistego odśnieżania z posypywaniem, interwencyjnie, na polecenie Zamawiającego.
Interne Kennung: BI.271.8.2025/9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie10
Beschreibung: 1) Odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości poprzez posypywanie mieszanką 10% (mieszanka Wykonawcy) chodników o długości ~ 8,22 km w: - obrębie 6 (odcinek w m. Cieśle o dł. 0,45 km) - obrębie 7 (odcinek w m. Poniatowice o dł. 1,56 km) - obrębie 8 (odcinek w m. Krzeczyn o dł. 0,82 km) - obrębie 8 (odcinek w m. Nieciszów o dł. 1,8 km) - obrębie 8 (odcinek w m. Bystre o dł. 0,98 km) - obrębie 6 (odcinek w m. Sokołowice o dł. 0,4 km) - obrębie 3 (odcinek w m. Dąbrowa o dł. 0,75 km) - obrębie 3 (odcinek w m. Jenkowice o dł. 1,0 km) - obrębie 3 (odcinek w m. Smardzów o dł. 0,46 km) (max. szacunkowa roczna ilość przejazdów do 15)
Interne Kennung: BI.271.8.2025/10