2. Verfahren
Verfahren
Titel: SÚKL VZ20/2026 - Technická a servisní podpora bezpečnostního perimetru
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb jednorázového a průběžného charakteru, spočívajících v zajištění servisní technické podpory vybraného HW a SW dle požadavku zadavatele, a to po dobu 48 měsíců od data účinnosti smlouvy. Podrobněji viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: sukls261129/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0001