605710-2026 - Wettbewerb
Litauen – Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör – Apsauginių darbo drabužių (nuoma ir priežiūra) pirkimas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Apsauginių darbo drabužių (nuoma ir priežiūra) pirkimas
Beschreibung: Pirkimo objektas – Apsauginiai darbo drabužiai (nuoma su priežiūros paslaugomis). Pirkimo objektas skaidomas į 2 (dvi) dalis: 1. I pirkimo objekto dalis – Darbo drabužiai (nuoma ir priežiūra); 2. II pirkimo objekto dalis – Darbo drabužiai ir darbo drabužiai su apsauga nuo cheminių medžiagų (nuoma ir priežiūra). Perkamų Prekių savybės, kiti privalomi reikalavimai bei preliminarūs Prekių kiekiai nurodyti pirkimo sąlygų 1 priede „Techninė specifikacija“.
Interne Kennung: (42)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Darbo drabužiai (nuoma ir priežiūra)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ilgiausias galimas užsakytų Prekių pristatymo laikotarpis – 80 darbo dienų nuo sutarties įsigaliojimo dienos, šios dienos neskaičiuojant (toliau – Prekių pristatymo laikotarpis). Prekių nuomos laikotarpis – 36 (trisdešimt šeši) mėnesiai nuo Prekių pristatymo dienos, šios dienos neskaičiuojant (toliau – Prekių nuomos laikotarpis). Bendras sutarties galiojimo laikotarpis, įvertinant ilgiausiais galimą Prekių pristatymo laikotarpį, 36 (trisdešimt šešių) mėnesių Prekių nuomos laikotarpį ir numatytą atsiskaitymo terminą, 42 (keturiasdešimt du) mėnesiai nuo sutarties įsigaliojimo dienos. Sutartis baigiasi atsiradus bent vienai aplinkybei, priklausomai nuo to, kuri sąlyga atsiranda anksčiau: 1.) pasibaigus 36 (trisdešimt šešių) mėnesių Prekių nuomos laikotarpiui arba 2.) kai Prekių nuomos laikotarpiu išnaudojamos viso sutarties vykdymui skirtos lėšos – sutarties vertė pasiekia maksimalią sutarties vertę, ir kai Šalys tinkamai įvykdo visas iš sutarties kylančias prievoles.
Los: LOT-0002
Titel: Darbo drabužiai ir darbo drabužiai su apsauga nuo cheminių medžiagų (nuoma ir priežiūra)
Interne Kennung: 2