2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het aankopen, leveren en installeren van holters met AI-ondersteuning
Beschreibung: Deze opdracht heeft als doel het afsluiten van een raamovereenkomst voor de aankoop, levering en installatie van holters. Gedurende de looptijd van de overeenkomst bestaat de mogelijkheid dat meerdere afroepen worden gedaan. Op moment van plaatsing van de opdracht beschikt de aanbestedende overheid niet over concrete gegevens over het totale aantal en zijn alle hoeveelheden indicatief. Tevens inbegrepen in de opdracht: - alle hierbij noodzakelijke technische en gebruikersopleidingen, - alle noodzakelijke toebehoren en accessoires, - een optioneel onderhoudscontract, - alle noodzakelijke IT-koppelingen, - ...
Interne Kennung: PPP0VJ-945/6566/2026/WL/MTD/028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/WL/MTD/028_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (De inschrijvers kunnen voor één of meerdere toegestane opties een offerte indienen. Enkel opties die performantie of mogelijkheden van het toestel kunnen verbeteren mogen aangeboden worden. De aanbestedende overheid zal nagaan in welke mate deze een toegevoegde waarde beteken en haar keuze daarvan laten afhangen)