605739-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Ochrona mienia - obiektów Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOchrona mienia - obiektów Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa ochrony mienia - obiektów Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. w Bydgoszczy zlokalizowanych na terenie: Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych przy ul. Ernsta Petersona 22, nieruchomość przy ul. Raczkowskiego 11, Zakładu Gospodarki Odpadami przy ul. Prądocińskiej 28, Stacji Przeładunkowej Odpadów w Toruniu przy ul. Kociewskiej 40-44 oraz trzech Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Bydgoszczy przy ul. Jasinieckiej 7A, ul. Ołowianej 43 i ul. Inwalidów 15 oraz w zakresie i na warunkach opisanych w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung265328-2026
Interne KennungMKUO ProNatura ZP/NO/24/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
TitelOchrona mienia - obiektów Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o
Beschreibungczęść nr I - ochrona mienia: Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych przy ul. Ernsta Petersona 22 w Bydgoszczy oraz nieruchomości przy ul. Raczkowskiego 11 w Bydgoszczy.
Interne KennungMKUO ProNatura ZP/NO/24/26_część I
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiającemu przysługuje uprawnienie do skorzystania z prawa opcji, którego szczegółowe zasady, sposób oraz zakres w jakim Zamawiający ma prawo do skorzystania z tego prawa określają projektowane postanowienia umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0002
Beschreibungczęść nr II - ochrona mienia: Zakładu Gospodarki Odpadami przy ul. Prądocińskiej 28 w Bydgoszczy.
Interne KennungMKUO ProNatura ZP/NO/24/26_Część II
LosLOT-0003
Beschreibungczęść nr III - ochrona mienia: Stacji Przeładunkowej Odpadów przy ul. Kociewskiej 40-44 w Toruniu.
Interne KennungMKUO ProNatura ZP/NO/24/26_część III
LosLOT-0004
Beschreibungczęść nr IV - ochrona mienia: Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych Bydgoszcz, ul. Jasiniecka 7a, ul. Ołowiana 43, ul. Inwalidów 15.
Interne KennungMKUO ProNatura ZP/NO/24/26_część IV