See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór ze Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych w Rawiczu (dalej: SPOK Rawicz) odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 oraz ich transport i przekazanie do instalacji celem zagospodarowania, w procesie odzysku R. Sposób zagospodarowania przedmiotowych odpadów musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa i decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę. 2. Szacunkowa ilość odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 przewidziana do odbioru i zagospodarowania przez Wykonawcę w okresie realizacji zamówienia, tj. 3 miesięcy liczone od dnia podpisania umowy wynosi ok. 350 Mg ze Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych w Rawiczu (dalej: SPOK Rawicz). 3. Zamawiający informuje, że podana powyżej ilość odpadów jest ilością szacunkową, obrazującą możliwą wielkość zakresu przedmiotu zamówienia i może ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego, przy czym Zamawiający zapewnia minimalną łączną ilość odpadów ok. 100 Mg w przypadku Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych w Rawiczu. W związku z powyższym odbiór i zagospodarowanie odpadów w ilości mniejszej niż szacowana powyżej, tj.: ok. 350 Mg w przypadku Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych w Rawiczu, ale nie mniejszej niż ok. 100 Mg, nie rodzi jakiejkolwiek odpowiedzialności ze strony Zamawiającego, a Wykonawcy nie będą przysługiwały roszczenia z tego tytułu
Vorherige Bekanntmachung: 326843-2023
Interne Kennung: ZP.ZWR.01.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór ze Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych w Rawiczu (dalej: SPOK Rawicz) odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 oraz ich transport i przekazanie do instalacji celem zagospodarowania, w procesie odzysku R. Sposób zagospodarowania przedmiotowych odpadów musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa i decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę. 2. Szacunkowa ilość odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 przewidziana do odbioru i zagospodarowania przez Wykonawcę w okresie realizacji zamówienia, tj. 3 miesięcy liczone od dnia podpisania umowy wynosi ok. 350 Mg ze Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych w Rawiczu (dalej: SPOK Rawicz). 3. Zamawiający informuje, że podana powyżej ilość odpadów jest ilością szacunkową, obrazującą możliwą wielkość zakresu przedmiotu zamówienia i może ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego, przy czym Zamawiający zapewnia minimalną łączną ilość odpadów ok. 100 Mg w przypadku Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych w Rawiczu. W związku z powyższym odbiór i zagospodarowanie odpadów w ilości mniejszej niż szacowana powyżej, tj.: ok. 350 Mg w przypadku Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych w Rawiczu, ale nie mniejszej niż ok. 100 Mg, nie rodzi jakiejkolwiek odpowiedzialności ze strony Zamawiającego, a Wykonawcy nie będą przysługiwały roszczenia z tego tytułu.