2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa urządzeń sieciowych LAN
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa urządzeń sieciowych LAN. Zamówienie zostało podzielone na 4 części: - część 1: Zakup i dostawa urządzeń sieciowych LAN na potrzeby Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego DUW (2 przełączników dostępowych), - część 2: Zakup i dostawa urządzeń sieciowych LAN na potrzeby Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków WUOZ (8 routerów bezpieczeństwa, 4 przełączników sieciowych zarządzalnych, 16 punktów dostępowych wifi), - część 3: Zakup i dostawa urządzeń sieciowych LAN na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej WSSE (2 switche z zasilaniem redundantnym z obsługą światłowodów, 6 switchy z zasilaniem redundantnym), - część 4: Zakup i dostawa urządzeń sieciowych LAN na potrzeby Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej KWPSP (2 przełączników SAN). Opis przedmiotu zamówienia - załączniki nr 3.1 (dot. części 1 zamówienia), 3.2 (dot. części 2 zamówienia), 3.3 (dot. części 3 zamówienia), 3.4 (dot. części 4 zamówienia) do Specyfikacji warunków zamówienia - dalej SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Maksymalnie Wykonawca może złożyć ofertę na 4 części zamówienia. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy - dalej PPU, które stanowią załączniki nr 4.1 (dot. części 1 zamówienia), 4.2 (dot. części 2 zamówienia), 4.3 (dot. części 3 zamówienia), 4.4 (dot. części 4 zamówienia) do SWZ. 3. Nazwy i kody wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 32424000-1 – Infrastruktura sieciowa. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem wraz z jego wniesieniem na swój koszt i ryzyko do siedziby Zamawiającego, tj. wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia w budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław. Sprzęt zostanie zainstalowany w lokalizacji (odpowiednio do poszczególnych części zamówienia), o której mowa w § 1 ust. 1 i 3 PPU, które stanowią załączniki nr 4.1 (dot. części 1 zamów.), 4.2 (dot. części 2 zamów.), 4.3 (dot. części 3 zamów.), 4.4 (dot. części 4 zamów.) do SWZ. 5. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz zgodnie z SWZ. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 7. Zamawiający: a) nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej, b) nie przewiduje rozliczenia z Wykonawcą w walutach obcych, c) nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, d) nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych, e) nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia, f) nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, g) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, h) z uwagi na przedmiot zamówienia, nie stawia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, i) nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, j) nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej w miejscu dostawy przedmiotu zamówienia. 8. PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy stanowią załączniki nr 4.1 (dot. części 1 zamówienia), 4.2 (dot. części 2 zamówienia), 4.3 (dot. części 3 zamówienia), 4.4 (dot. części 4 zamówienia) do SWZ. 9. Termin wykonania zamówienia: 4 tygodnie od daty podpisania umowy. 10. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. Dalej - Roz. X SWZ. 12. Zamawiający: a) nie wymaga wniesienia wadium, b) nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 15. Oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą - Roz. IX SWZ. 16. Oświadczenia z art. 125 Pzp oraz wykaz podmiotowych środków dowodowych – oświadczenia i dokumenty, które składają wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy) oraz wykazania braku podstaw wykluczenia - Roz. VIII SWZ. 17. Rozwiązania równoważne w stosunku do określonych w SWZ i dokumentacji przetargowej - Roz. III, ust. 3 SWZ. 18. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej „E-zamawiający” firmy: Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem: https://duw.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl. - Roz. XI SWZ. 19. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących Wykonawcy - Roz. XX SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 321171-2026
Interne Kennung: RWT-WTZP.272-4/26/ZP/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 zamówienia - Zakup i dostawa urządzeń sieciowych LAN na potrzeby Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego DUW (2 przełączników dostępowych)
Beschreibung: 1. część 1: Zakup i dostawa urządzeń sieciowych LAN na potrzeby Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego DUW (2 przełączników dostępowych). Opis przedmiotu zamówienia - załączniki nr 3.1 (dot. części 1 zamówienia) do Specyfikacji warunków zamówienia - dalej SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy - dalej PPU, które stanowią załączniki nr 4.1 (dot. części 1 zamówienia) do SWZ. 3. Nazwy i kody wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 32424000-1 – Infrastruktura sieciowa. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem wraz z jego wniesieniem na swój koszt i ryzyko do siedziby Zamawiającego, tj. wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia w budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław. Sprzęt zostanie zainstalowany w lokalizacji, o której mowa w § 1 ust. 3 PPU, które stanowią załącznik nr 4.1 (dot. części 1 zamów.) do SWZ. 5. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz zgodnie z SWZ. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 7. Zamawiający: a) nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej, b) nie przewiduje rozliczenia z Wykonawcą w walutach obcych, c) nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, d) nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych, e) nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia, f) nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, g) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, h) z uwagi na przedmiot zamówienia, nie stawia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, i) nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, j) nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej w miejscu dostawy przedmiotu zamówienia. 8. PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy stanowią załączniki nr 4.1 (dot. części 1 zamówienia) do SWZ. 9. Termin wykonania zamówienia: 4 tygodnie od daty podpisania umowy. 10. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. Dalej - Roz. X SWZ. 12. Zamawiający: a) nie wymaga wniesienia wadium, b) nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 15. Oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą - Roz. IX SWZ. 16. Oświadczenia z art. 125 Pzp oraz wykaz podmiotowych środków dowodowych – oświadczenia i dokumenty, które składają wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy) oraz wykazania braku podstaw wykluczenia - Roz. VIII SWZ. 17. Rozwiązania równoważne w stosunku do określonych w SWZ i dokumentacji przetargowej - Roz. III, ust. 3 SWZ. 18. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej „E-zamawiający” firmy: Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem: https://duw.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl. - Roz. XI SWZ. 19. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących Wykonawcy - Roz. XX SWZ. 20. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: RWT-WTZP.272-4/26/ZP/PN część 1 zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: część 2 zamówienia - Zakup i dostawa urządzeń sieciowych LAN na potrzeby Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków WUOZ (8 routerów bezpieczeństwa, 4 przełączników sieciowych zarządzalnych, 16 punktów dostępowych wifi)
Beschreibung: 1. część 2: Zakup i dostawa urządzeń sieciowych LAN na potrzeby Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków WUOZ (8 routerów bezpieczeństwa, 4 przełączników sieciowych zarządzalnych, 16 punktów dostępowych wifi). Opis przedmiotu zamówienia - załączniki nr 3.2 (dot. części 2 zamówienia) do Specyfikacji warunków zamówienia - dalej SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy - dalej PPU, które stanowią załączniki nr 4.2 (dot. części 2 zamówienia) do SWZ. 3. Nazwy i kody wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 32424000-1 – Infrastruktura sieciowa. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem wraz z jego wniesieniem na swój koszt i ryzyko do siedziby Zamawiającego, tj. wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia w budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław. Sprzęt zostanie zainstalowany w lokalizacji, o której mowa w § 1 ust. 1 PPU, które stanowią załącznik nr 4.2 (dot. części 2 zamów.) do SWZ. 5. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz zgodnie z SWZ. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 7. Zamawiający: a) nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej, b) nie przewiduje rozliczenia z Wykonawcą w walutach obcych, c) nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, d) nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych, e) nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia, f) nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, g) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, h) z uwagi na przedmiot zamówienia, nie stawia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, i) nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, j) nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej w miejscu dostawy przedmiotu zamówienia. 8. PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy stanowią załączniki nr 4.2 (dot. części 2 zamówienia) do SWZ. 9. Termin wykonania zamówienia: 4 tygodnie od daty podpisania umowy. 10. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. Dalej - Roz. X SWZ. 12. Zamawiający: a) nie wymaga wniesienia wadium, b) nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 15. Oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą - Roz. IX SWZ. 16. Oświadczenia z art. 125 Pzp oraz wykaz podmiotowych środków dowodowych – oświadczenia i dokumenty, które składają wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy) oraz wykazania braku podstaw wykluczenia - Roz. VIII SWZ. 17. Rozwiązania równoważne w stosunku do określonych w SWZ i dokumentacji przetargowej - Roz. III, ust. 3 SWZ. 18. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej „E-zamawiający” firmy: Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem: https://duw.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl. - Roz. XI SWZ. 19. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących Wykonawcy - Roz. XX SWZ. 20. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: RWT-WTZP.272-4/26/ZP/PN część 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: część 3 zamówienia - Zakup i dostawa urządzeń sieciowych LAN na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej WSSE (2 switche z zasilaniem redundantnym z obsługą światłowodów, 6 switchy z zasilaniem redundantnym)
Beschreibung: 1. część 3: Zakup i dostawa urządzeń sieciowych LAN na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej WSSE (2 switche z zasilaniem redundantnym z obsługą światłowodów, 6 switchy z zasilaniem redundantnym). Opis przedmiotu zamówienia - załączniki nr 3.3 (dot. części 3 zamówienia) do Specyfikacji warunków zamówienia - dalej SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy - dalej PPU, które stanowią załączniki nr 4.3 (dot. części 3 zamówienia) do SWZ. 3. Nazwy i kody wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 32424000-1 – Infrastruktura sieciowa. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem wraz z jego wniesieniem na swój koszt i ryzyko do siedziby Zamawiającego, tj. wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia w budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław. Sprzęt zostanie zainstalowany w lokalizacji, o której mowa w § 1 ust. 1 PPU, które stanowią załącznik nr 4.3 (dot. części 3 zamów.) do SWZ. 5. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz zgodnie z SWZ. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 7. Zamawiający: a) nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej, b) nie przewiduje rozliczenia z Wykonawcą w walutach obcych, c) nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, d) nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych, e) nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia, f) nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, g) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, h) z uwagi na przedmiot zamówienia, nie stawia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, i) nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, j) nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej w miejscu dostawy przedmiotu zamówienia. 8. PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy stanowią załączniki nr 4.3 (dot. części 3 zamówienia) do SWZ. 9. Termin wykonania zamówienia: 4 tygodnie od daty podpisania umowy. 10. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. Dalej - Roz. X SWZ. 12. Zamawiający: a) nie wymaga wniesienia wadium, b) nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 15. Oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą - Roz. IX SWZ. 16. Oświadczenia z art. 125 Pzp oraz wykaz podmiotowych środków dowodowych – oświadczenia i dokumenty, które składają wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy) oraz wykazania braku podstaw wykluczenia - Roz. VIII SWZ. 17. Rozwiązania równoważne w stosunku do określonych w SWZ i dokumentacji przetargowej - Roz. III, ust. 3 SWZ. 18. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej „E-zamawiający” firmy: Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem: https://duw.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl. - Roz. XI SWZ. 19. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących Wykonawcy - Roz. XX SWZ. 20. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: RWT-WTZP.272-4/26/ZP/PN część 3 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: część 4 zamówienia - Zakup i dostawa urządzeń sieciowych LAN na potrzeby Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej KWPSP (2 przełączników SAN)
Beschreibung: 1. część 4: Zakup i dostawa urządzeń sieciowych LAN na potrzeby Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej KWPSP (2 przełączników SAN). Opis przedmiotu zamówienia - załączniki nr 3.4 (dot. części 4 zamówienia) do Specyfikacji warunków zamówienia - dalej SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy - dalej PPU, które stanowią załączniki nr 4.4 (dot. części 4 zamówienia) do SWZ. 3. Nazwy i kody wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 32424000-1 – Infrastruktura sieciowa. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem wraz z jego wniesieniem na swój koszt i ryzyko do siedziby Zamawiającego, tj. wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia w budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław. Sprzęt zostanie zainstalowany w lokalizacji, o której mowa w § 1 ust. 1 PPU, które stanowią załącznik nr 4.4 (dot. części 4 zamów.) do SWZ. 5. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz zgodnie z SWZ. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 7. Zamawiający: a) nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej, b) nie przewiduje rozliczenia z Wykonawcą w walutach obcych, c) nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, d) nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych, e) nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia, f) nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych, g) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, h) z uwagi na przedmiot zamówienia, nie stawia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, i) nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, j) nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej w miejscu dostawy przedmiotu zamówienia. 8. PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy stanowią załączniki nr 4.4 (dot. części 4 zamówienia) do SWZ. 9. Termin wykonania zamówienia: 4 tygodnie od daty podpisania umowy. 10. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 11. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. Dalej - Roz. X SWZ. 12. Zamawiający: a) nie wymaga wniesienia wadium, b) nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 15. Oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą - Roz. IX SWZ. 16. Oświadczenia z art. 125 Pzp oraz wykaz podmiotowych środków dowodowych – oświadczenia i dokumenty, które składają wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy) oraz wykazania braku podstaw wykluczenia - Roz. VIII SWZ. 17. Rozwiązania równoważne w stosunku do określonych w SWZ i dokumentacji przetargowej - Roz. III, ust. 3 SWZ. 18. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej „E-zamawiający” firmy: Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem: https://duw.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl. - Roz. XI SWZ. 19. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących Wykonawcy - Roz. XX SWZ. 20. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: RWT-WTZP.272-4/26/ZP/PN część 4 zamówienia