See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reluare achizitie LOT 1, LOT 4 si LOT 5 - - In cadrul proiectului privind “DOTAREA COMPARTIMENTULUI DE MICROBIOLOGIE DIN CADRUL LABORATORULUI DE ANALIZE AL SPITALULUI MUNICIPAL AIUD” Cod Proiect: 329720
Beschreibung: Achizitie dotari pentru Laboratorul de Microbiologie Conform Caiet de Sarcini si Fise tehnice Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 -a zi, inainte de data limita de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub)
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Echipamente avansate pentru diagnostic microbiologic rapid și integrat
Beschreibung: Echipamente conform Caiet de Sarcini si Fise tehnice aferente LOT 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Los: LOT-0004
Titel: Dotari auxiliare de laborator
Beschreibung: Echipamente conform Caiet de Sarcini si Fise tehnice aferente LOT 4
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0005
Titel: Mobilier medical
Beschreibung: Echipamente conform Caiet de Sarcini si Fise tehnice aferente LOT 5
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke