See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RADOVI NA REKONSTRUKCIJI I DOGRADNJI SUSTAVA ODVODNJE USLUŽNOG PODRUČJA DVORCA D.O.O. ZA KOMUNALNE DJELATNOSTI VALPOVO
Beschreibung: Predmet nabave je (grupa 1 nabave) rekonstrukcija i dogradnja sustava odvodnje otpadnih voda na području grada Valpova te (grupa 3 nabave) rekonstrukcija i dogradnja sustava odvodnje otpadnih voda na području naselja Ordanja i Breznica Našička u općini Koška. Radovi obuhvaćaju i izradu izvedbenih projekata.
Interne Kennung: PN-I.3/24
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Izgradnja sustava odvodnje otpadnih voda naselja Ordanja i Breznica Našička
Beschreibung: Predmet nabave je rekonstrukcija i dogradnja sustava odvodnje otpadnih voda na području naselja Ordanja i Breznica Našička u općini Koška. Radovi obuhvaćaju i izradu izvedbenih projekata.
Interne Kennung: PN-I.3/24-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44130000 Abwasserhauptleitungen, 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen, 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen, 45232431 Abwasserpumpstation