605754-2025 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – Dostawa symulatorów medycznych wysokiej wierności w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-116/2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa symulatorów medycznych wysokiej wierności w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-116/2025
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa symulatorów medycznych wysokiej wierności w podziale na części zamówienia, zwane dalej Pakietami od 1 do 5: Pakiet 1: Dostawa zaawansowanego symulatora kobiety rodzącej z noworodkiem z wyposażeniem; Pakiet 2: Dostawa symulatora VR do celów dydaktycznych; Pakiet 3: Dostawa zaawansowanego symulatora niemowlęcia z wyposażeniem; Pakiet 4: Dostawa symulatora bronchoskopowego; Pakiet 5: Dostawa zaawansowanych symulatorów pacjenta dorosłego, dziecka, noworodka z wyposażeniem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, zwanych dalej Pakietami od 1 do 5 został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, które stanowią odpowiednio Załączniki nr 2.1 – 2.5 do SWZ.
Interne KennungAEZ/S-116/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320) zwanej dalej „ustawą”, aktów wykonawczych do ustawy. 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy. 3. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 5. Wykonawca powinien zapoznać się z „SWZ”. 6. Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy. 7. Informacja o sposobie złożenia oferty i komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami za pośrednictwem platformy eZamawiający, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl, określa Rozdział XVII SWZ. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi Platformy „e-zamawiający”, znajdują się na platformie „e­zamawiający” (https://wum.ezamawiajacy.pl), w zakładce „Baza Wiedzy”. 8. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania, 1) na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp 2) wobec których nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz.UE.L Nr 229, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111, str. 1). 9. Zamawiający odrzuci ofertę, w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 226 ust. 1 ustawy lub Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. a), wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. lub Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c), który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia potwierdzającego brak podstaw wykluczenia, o którym mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. 10. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia, o których mowa w Rozdziale VIII SWZ, Wykonawca zobowiązany jest złożyć dokumenty opisane w Rozdziale X i XIV SWZ. 11. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 12. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 13. Termin związania ofertą do dnia 16.12.2025 r. 14. Administratorem danych osobowych jest: WARSZAWSKIUNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02­091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale XXVII SWZ. 15. Zamówienie realizowane jest w ramach przedsięwzięcia „Innowacyjna Dydaktyka = Medycyna Przyszłości - rozbudowa i unowocześnienie bazy dydaktycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego”, finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycji D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, na podstawie umowy o objęcie wsparciem ze środków Planu rozwojowego nr KPOD.07.05-IP.10- 0020/24/KPO/1210/2025/94 z dnia 12.06.2025
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 - Dostawa zaawansowanego symulatora kobiety rodzącej z noworodkiem z wyposażeniem
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa zaawansowanego symulatora kobiety rodzącej z noworodkiem z wyposażeniem, na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 - Dostawa symulatora VR do celów dydaktycznych
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa symulatora VR do celów dydaktycznych, na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ.
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 - Dostawa zaawansowanego symulatora niemowlęcia z wyposażeniem
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa zaawansowanego symulatora niemowlęcia z wyposażeniem, na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.3 do SWZ.
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 - Dostawa symulatora bronchoskopowego
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa symulatora bronchoskopowego, na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.4 do SWZ.
Interne KennungPakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 - Dostawa zaawansowanych symulatorów pacjenta dorosłego, dziecka, noworodka z wyposażeniem
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa zaawansowanych symulatorów pacjenta dorosłego, dziecka, noworodka z wyposażeniem, na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.5 do SWZ.
Interne KennungPakiet 5