2. Verfahren
Verfahren
Titel: Primaire- en revisie knie implantaten
Beschreibung: De Opdracht bestaat uit de levering van implantaten, toebehoren en instrumentarium van twee soorten: 1. Primaire totaal gecementeerde knie implantaat; 2. Revisie knie implantaat. Zie voor de volledige omschrijving het Beschrijvend document. Primaire implantaten/ingrepen: 320 Revisie implantaten/ingrepen: 160
Interne Kennung: M-EU-26-12
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Geen Percelen, zie onderbouwing paragraaf 2.6 van het Beschrijvend document Primaire ingrepen: 320 Revisie ingrepen: 160
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Met een beroep op artikel 2.163c Aanbestedingswet 2012 kan de Opdracht gedurende de looptijd van de Overeenkomst worden gewijzigd. De mogelijke wijziging betreft de aanschaf van één (1) robot en daarbij alle benodigde software, hardware, (eenmalige) verbruiksartikelen, instrumentensets. Bij de robot zijn wij voornemens om ook een onderhoudscontract af te sluiten, paragraaf 2.9 van het Beschrijvend document.