605765-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych wykorzystywanych przez oddziały szpitala, leki stosowane w ramach programów lekowych oraz chemioterapii (część 1)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych wykorzystywanych przez oddziały szpitala, leki stosowane w ramach programów lekowych oraz chemioterapii (część 1)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów leczniczych wykorzystywanych przez oddziały szpitala, leki stosowane w ramach programów lekowych oraz chemioterapii (część 1). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 będący integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung393488-2026
Interne KennungDZ.271.56.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje opisaną w tym przepisie możliwość, aby najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP - Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 12.11.2026 r. Ciąg dalszy w pkt. 2.1.4 niniejszego ogłoszenia
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 ewolokumab
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 3 - Formularz asortymentowo-ilościowo-cenowy, będący integralną częścią SWZ.
Interne KennungDZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 6
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie prawo do zakupu produktów w ilości mniejszej niż określona w odpowiednim załączniku do umowy. Minimalna wartość złożonych zamówień wyniesie 50% maksymalnej ceny zamówienia. W przypadku zmniejszenia zamówienia Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Jeżeli nastąpi zmniejszenie liczby świadczeń zdrowotnych, udzielonych z wykorzystaniem produktów w okresie trwania umowy i Zamawiający nie zakupi wszystkich produktów wskazanych w odpowiednich załącznikach umowy, strony mogą zmienić umowę w ten sposób, że przedłużą czas jej obowiązywania na okres do 12 miesięcy.
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13 darbepoetin alfa
Interne KennungDZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 13
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22 oksaliplatyna
Interne KennungDZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 22
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 24 płyn kardioplegiczny (import docelowy)
Interne KennungDZ.271.56.2026 - Część/Pakiet 24