See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LERCO – Odpařovač a PH metr II.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je v její 1. části dodávka 1 ks odpařovače a ve 2. části dodávka 1 ks PH metru (dále také jen „laboratorní technika“ nebo „LT“). Předmětem plnění je určen pro účely výzkumu v rámci projektu „Life Environment Research Center Ostrava (LERCO)“ – výzkumnou skupinu S2 Proteomika. Bližší informace viz Zadávací dokumentace (dále také jen "ZD").
Interne Kennung: OŘN-35/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odpařovač
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je v její 1. části dodávka 1 ks odpařovače (dále také jen „laboratorní technika“ nebo „LT“). Předmětem plnění je určen pro účely výzkumu v rámci projektu „Life Environment Research Center Ostrava (LERCO)“ – výzkumnou skupinu S2 Proteomika. Bližší informace viz Zadávací dokumentace (dále také jen "ZD").
Interne Kennung: OŘN-35/26-1.ČÁST
Los: LOT-0002
Titel: PH metr
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je v její 2. části dodávka 1 ks PH metru (dále také jen „laboratorní technika“ nebo „LT“). Předmětem plnění je určen pro účely výzkumu v rámci projektu „Life Environment Research Center Ostrava (LERCO)“ – výzkumnou skupinu S2 Proteomika. Bližší informace viz Zadávací dokumentace (dále také jen "ZD").
Interne Kennung: OŘN-35/26-2.ČÁST