2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego wozu asenizacyjnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu ciężarowego dwufunkcyjnego typu WUKO (samochodu specjalnego do czyszczenia kanalizacji) wraz z dostawą fabrycznie nowej zabudowy asenizacyjnej, a także niezintegrowanej, przenośnej wytwornicy dymu (zadymiarki) z kompletem akcesoriów. 2. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych. Rok produkcji podwozia ora zabudowy minimum: 2026. a. Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym i być dopuszczony do ruchu zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym. b. Pojazd musi spełniać wymogi Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie wymagań dla pojazdów asenizacyjnych. c. Zabudowa i urządzenia muszą posiadać znak CE oraz deklaracje zgodności z obowiązującymi normami. d. Wszystkie dokumenty (instrukcje obsługi, książki gwarancyjne i serwisowe, komputery pokładowe) muszą być dostarczone w języku polskim. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 pod nazwą „Załącznik nr 1 – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: GK.ZP.271.1.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zastosowanie procedury przyspieszonej w postępowaniu o udzielenie zamówienia na dostawę nowego wozu asenizacyjnego jest uzasadnione pilną potrzebą realizacji zamówienia oraz koniecznością zapewnienia jego dostawy jeszcze w bieżącym roku. Przedmiot zamówienia stanowi specjalistyczny pojazd, którego wykonanie i dostawa wymagają odpowiedniego czasu produkcyjnego oraz organizacyjnego po stronie wykonawcy. Z uwagi na kończący się rok budżetowy, każdy dodatkowy okres przeznaczony na przeprowadzenie postępowania ogranicza możliwość terminowego zawarcia umowy, wykonania pojazdu oraz jego dostarczenia do Zamawiającego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144410 Schlammsaugwagen
5. Los
Los: LOT-0001