See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowego użytku oraz drobnego sprzętu medycznego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów jednorazowego użytku oraz drobnego sprzętu medycznego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu. Parametry opisane w Załączniku nr 2.1-2.16 do SWZ jako wymagane parametry techniczno-użytkowe stanowią szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, których niespełnienie spowoduje odrzucenie oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Oferowane towary muszą spełniać wszystkie parametry określone w SWZ i załącznikach oraz wymagania jakościowe określone w dokumentacji technicznej producenta na dany wyrób, być fabrycznie nowe (I kat.), nieużywane i wolne od wad oraz posiadać nienaruszone cechy pierwotnego opakowania, z oznaczeniami producenta i numeru katalogowego (jeśli występuje). Zamawiający wymaga towarów i sprzętu wyłącznie profesjonalnego. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na całość zamówienia lub dane zadanie/ zadania w formie pisemnej pod rygorem nieważności. W przypadku złożenia przez Wykonawcę więcej niż jednej oferty na całość zamówienia lub na dane zadanie/zadania wszystkie oferty tego Wykonawcy zostaną odrzucone przez Zamawiającego. Zamówienie składa się z 16 zadań. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Za ofertę częściową Zamawiający uzna ofertę złożoną na wszystkie pozycje w danym zadaniu. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pojedyncze pozycje.
Vorherige Bekanntmachung: 208951-2024
Interne Kennung: 7/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141200 Katheter, 33141240 Katheterzubehör, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141620 Sanitätspacks, 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse, 33721000 Rasiermesser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Cewniki pośrednie, cewniki do wstrzykiwania pod ciśnieniem
Beschreibung: Cewniki pośrednie, cewniki do wstrzykiwania pod ciśnieniem
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141240 Katheterzubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Drobny sprzęt medyczny
Beschreibung: Drobny sprzęt medyczny
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Drobny sprzęt zużywalny do wieży artroskopowej
Beschreibung: Drobny sprzęt zużywalny do wieży artroskopowej
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Zestaw ssąco-płuczący, nożyczki do zabiegów laparoskopowych
Beschreibung: Zestaw ssąco-płuczący, nożyczki do zabiegów laparoskopowych
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Uchwyty i elektrody do diatermii
Beschreibung: Uchwyty i elektrody do diatermii
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Osłona na uchwyt lampy operacyjnej
Beschreibung: Osłona na uchwyt lampy operacyjnej
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Elektrody neutralne
Beschreibung: Elektrody neutralne
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Nakłuwacze
Beschreibung: Nakłuwacze
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Mankiet do ucisku sekwencyjnego
Beschreibung: Mankiet do ucisku sekwencyjnego
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Zestaw do przezskórnej gastrostomii
Beschreibung: Zestaw do przezskórnej gastrostomii
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Zestaw do szycia
Beschreibung: Zestaw do szycia
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Zestaw do procedur inwazyjnych oraz znieczuleń przewodowych
Beschreibung: Zestaw do procedur inwazyjnych oraz znieczuleń przewodowych
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Zestaw do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego A-PRP
Beschreibung: Zestaw do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego A-PRP
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Zestaw do dializy
Beschreibung: Zestaw do dializy
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141620 Sanitätspacks, 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - Ostrza do strzygarki
Beschreibung: Ostrza do strzygarki
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33721000 Rasiermesser
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - Zestaw przeciw parowaniu optyk laparoskopowych
Beschreibung: Zestaw przeciw parowaniu optyk laparoskopowych
Interne Kennung: Zadanie nr 16