See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEKI 19
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków zwykłych i preparatów do żywienia dojelitowego, oraz bezpłatnego użyczenia pomp do żywienia dojelitowego w celu zabezpieczenia terapii pacjentów leczonych w SPSKM.
Vorherige Bekanntmachung: 444502-2026
Interne Kennung: ZP-26-071UN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: produkt leczniczy
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 12
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 13
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 14
Interne Kennung: Pakiet 14
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 50 op
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 15
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 16
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 17
Interne Kennung: Pakiet 17
Beschreibung der Optionen: 2000 szt
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 18
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 19
Interne Kennung: Pakiet 19
Beschreibung der Optionen: poz.12 - 10 szt, poz.16 - 1680 szt
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 20
Interne Kennung: Pakiet 20