See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sukcesywne produktów leczniczych stosowanych w ramach Szpitalnych Programów Lekowych oraz Chemioterapii na okres 24 miesięcy
Beschreibung: Dostawy sukcesywne produktów leczniczych stosowanych w ramach Szpitalnych Programów Lekowych oraz Chemioterapii na okres 24 miesięcy - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 104/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Ocrelizumabum
Beschreibung: Ocrelizumabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający w trakcie realizacji umowy przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, polegającego na zwiększeniu ilości asortymentu wskazanego w Załączniku nr 1 do umowy o maksymalnie 50% pierwotnie zapotrzebowanych ilości lub poprzez wydłużenie terminu realizacji umowy o maksymalnie 12 miesięcy. 2. Zamawiający przewiduje możliwość do skorzystania z prawa opcji w przypadku zaistnienia jednej z poniższych okoliczności: a) zwiększenie wykorzystania ilościowego asortymentu objętego Załącznikiem nr 1 do umowy przed upływem terminu zakończenia umowy, b) przedłużenie kończącego się terminu obowiązywania umowy przy jednoczesnym niewykorzystaniu asortymentu, c) zwiększenie i przedłużenie przy jednoczesnym wykorzystaniu ilościowym asortymentu wraz z kończącym się terminem obowiązywania umowy. 3. Prawo opcji oznacza, że asortyment objęty prawem opcji zostanie zakupiony w zależności od potrzeb i posiadanych środków przez Zamawiającego zgodnie z następującymi zasadami: a) dostawy na podstawie skorzystania z prawa opcji realizowane będą na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, również w zakresie terminów określonych w § 2 ust. 2 oraz konsekwencji ich niedotrzymania, b) ceny jednostkowe netto/brutto określa Załącznik nr 1 do niniejszej umowy. 4. Wykonawca będzie zobowiązany dostarczyć przedmiot umowy objęty opcją po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego o realizacji prawa opcji ze wskazaniem zakresu tej opcji. 5. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego zawiadomienia o skorzystaniu z prawa opcji w określonym przez niego zakresie. Zamawiający uprawniony jest do złożenia zawiadomienia o skorzystaniu z prawa opcji wielokrotnie, do wyczerpania wartości wskazanej w §1 ust. 3 w okresie obowiązywania umowy. 6. Zawiadomienie, o którym mowa w ust. 5 Zamawiający przekaże Wykonawcy w terminie nie krótszym niż 15 dni przed rozpoczęciem realizacji zakresu objętego prawem opcji. 7. Realizowanie prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego z tego tytułu, w tym o zapłatę odszkodowania. 8. Realizacja prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do umowy.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Ozanimodum
Beschreibung: Ozanimodum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Siponimodum
Beschreibung: Siponimodum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Nusinersenum
Beschreibung: Nusinersenum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Efgartigimod alfa
Beschreibung: Efgartigimod alfa - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Ublituximabum
Beschreibung: Ublituximabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Ravulizumabum
Beschreibung: Ravulizumabum- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Baricitinibum
Beschreibung: Baricitinibum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Etanerceptum
Beschreibung: Etanerceptum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Upadacitinibum
Beschreibung: Upadacitinibum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Ixekizumabum
Beschreibung: Ixekizumabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Bimekizumabum
Beschreibung: Bimekizumabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Dupilumabum
Beschreibung: Dupilumabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Tezepelumabum
Beschreibung: Tezepelumabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Obinutuzumabum
Beschreibung: Obinutuzumabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Venetoclaxum
Beschreibung: Venetoclaxum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Ibrutinibum
Beschreibung: Ibrutinibum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Afliberceptum
Beschreibung: Afliberceptum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Farycymab
Beschreibung: Farycymab - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Romosozumabum
Beschreibung: Romosozumabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Mavacamtenum
Beschreibung: Mavacamtenum- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. Anagrelidum
Beschreibung: Anagrelidum- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: 23. Bendamustini hydrochloridum
Beschreibung: Bendamustini hydrochloridum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Bortezomibum
Beschreibung: Bortezomibum- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. Carboplatinum
Beschreibung: Carboplatinum- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: 26. Cladribinum
Beschreibung: Cladribinum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: 27. Cisplatinum
Beschreibung: Cisplatinum- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. Ropeginterferonum alfa-2b
Beschreibung: Ropeginterferonum alfa-2b - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: 29. Denosumabum
Beschreibung: Denosumabum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: 30. Doxorubicini hydrochloridum
Beschreibung: Doxorubicini hydrochloridum- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Gemcitabinum
Beschreibung: Gemcitabinum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: 32. Pegfilgrastimum
Beschreibung: Pegfilgrastimum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: 33. Topotecanum
Beschreibung: Topotecanum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: 34. Vincristini sulfas
Beschreibung: Vincristini sulfas- zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: 35. Rasburicasum
Beschreibung: Rasburicasum - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: 36. Darbepoetinum alfa
Beschreibung: Darbepoetinum alfa - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ
Interne Kennung: 36
605815-2026 - Competition
Poland – Antineoplastic and immunomodulating agents – Dostawy sukcesywne produktów leczniczych stosowanych w ramach Szpitalnych Programów Lekowych oraz Chemioterapii na okres 24 miesięcy
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 104/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33652000 Antineoplastic and immunomodulating agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Ocrelizumabum
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: 2. Ozanimodum
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3. Siponimodum
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4. Nusinersenum
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5. Efgartigimod alfa
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6. Ublituximabum
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7. Ravulizumabum
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 8. Baricitinibum
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9. Etanerceptum
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: 10. Upadacitinibum
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: 11. Ixekizumabum
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: 12. Bimekizumabum
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: 13. Dupilumabum
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: 14. Tezepelumabum
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: 15. Obinutuzumabum
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: 16. Venetoclaxum
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: 17. Ibrutinibum
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: 18. Afliberceptum
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: 19. Farycymab
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: 20. Romosozumabum
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: 21. Mavacamtenum
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: 22. Anagrelidum
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: 23. Bendamustini hydrochloridum
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: 24. Bortezomibum
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: 25. Carboplatinum
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: 26. Cladribinum
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: 27. Cisplatinum
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: 28. Ropeginterferonum alfa-2b
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: 29. Denosumabum
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: 30. Doxorubicini hydrochloridum
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: 31. Gemcitabinum
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: 32. Pegfilgrastimum
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: 33. Topotecanum
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: 34. Vincristini sulfas
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: 35. Rasburicasum
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: 36. Darbepoetinum alfa
Internal identifier: 36