2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bytová výstavba v lokalitě Kamenný vrch II, výběr zhotovitele TDS a BOZP
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výkon činnosti technického dozoru stavebníka (dále jen „TDS“) v rámci stavby s názvem „Kamenný vrch II“, a to ve fázi přípravy stavby, během realizace stavby a v době po předání stavby po dobu trvání její záruční doby, tj. spolupráce při přípravě zadávacího řízení na výběr zhotovitele stavby, zajištění dozoru nad včasným a kvalitním provedením díla prováděného zhotovitelem stavby tak, aby dílo bylo provedeno v souladu s veřejnoprávními rozhodnutími, s dokumentací pro provádění stavby, nabídkovým rozpočtem zhotovitele stavby, rozpočtovými náklady na realizaci stavby, platnými technickými normami ČSN a obecně závaznými právními předpisy a zároveň poskytování podpory v záruční době díla. Výkon činnosti TDS zahrnuje mj. i výkon činnosti koordinátora BOZP (dále jen „Koordinátor BOZP“) dle § 14 zákona č. 309/2006 Sb., kterým se upravují další požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v pracovněprávních vztazích a o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při činnosti nebo poskytování služeb mimo pracovněprávní vztahy (zákon o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci), ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung: Bytová výstavba v lokalitě Kamenný vrch II, výběr zhotovitele TDS a BOZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung, 71356200 Technische Hilfe, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001