See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie parków w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
Beschreibung: 1. Obszary objęte zamówieniem wraz z powierzchnią: PARKI (Σ=49,11 ha.): - Park Górczewska – 19,20 ha [wraz z terenem działek przy ul. Muszlowej/Drogomilskiej vis a’ vis budynku mieszkalnego przy ul. Drogomilskiej 25 i 27: obręb 6-11-13: działki nr: 1/72, 1/73, 1/74, 1/75, 1/70, 1/71 oraz działki nr: 1/65, 1/66, 1/67 – teren ogrodzony, plac asfaltowy (dawne boisko). W tym także place zabaw, siłownie, psi wybieg, parking]. - Fort Bema i tereny przyległe wraz z placem zabaw (działki: 44/3, 44/4, 44/5 z obrębu 6-15-01) – 21,97 ha, - Tereny zieleni wokół zbiornika wodnego Glinianki Sznajdra – 2,34 ha, - Teren pomiędzy torami kolejowymi i ulicami: Człuchowską, Anieli Krzywoń, Synów Pułku – 5,6 ha. ZIELEŃCE (Σ=1,744 ha.): - Plac Generalski (Miejski) – 0,09 ha, - Plac Kasztelański – 0,36 ha, - Park kieszonkowy przy Oławskiej – 0,33 ha, - Park kieszonkowy przy Wrocławskiej – 0,12 ha, - Tereny zieleni wokół zbiornika wodnego Staw Jeziorzec – 0,84 ha. - Skwer księdza Ziei 0,004 ha PARKI I ZIELEŃCE Σ = 50,854 ha. Zakres prac obejmuje: - koszenie trawników na terenach płaskich i na skarpach, wraz ze zgrabieniem i niezwłocznym wywozem pokosu; - koszenie chwastowiska / nieużytków / terenów niezagospodarowanych ze zgrabieniem i niezwłocznym wywozem pokosu; - usuwanie inwazyjnych gatunków obcych; - cięcia skupin krzewów; - odchwaszczanie skupin krzewów i żywopłotów oraz rabat bylinowych; - podlewanie drzew i krzewów; - cięcia przyrodnicze i techniczne w koronach drzew; - usuwanie odrostów wokół pni drzew; - wycinkę drzew oraz frezowanie karp; - usuwanie trawy i chwastów z nawierzchni utwardzonych, żwirowych, piaszczystych i z nawierzchni bezpiecznej wykonanej z kory drzew iglastych; - usuwanie trawy i chwastów z nawierzchni utwardzonych przy obrzeżach, krawężnikach, schodach - wywóz wraz z załadunkiem gałęzi, liści oraz skoszonej trawy; - wyrównanie terenu poprzez uzupełnienie ziemią; - odchwaszczanie misy wokół drzew; 2. Termin realizacji zamówienia Planowany termin realizacji zamówienia: do 60 dni od daty podpisania umowy, nie dłużej niż do 30 listopada 2025 r. lub do wyczerpania środków przeznaczonych na realizację zamówienia. 3. Warunki realizacji: Szczegółowe warunki określone zostały w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniki do Zaproszenia do negocjacji. 4. Przedmiotem negocjacji będzie w szczególności: cena brutto za realizację przedmiotu umowy, okres gwarancji na zachowanie żywotności drzew i krzewów oraz czas zabezpieczenia miejsca objętego zagrożeniem i przystąpienia do likwidacji zagrożenia.
Interne Kennung: UD-I-WZP.271.61.2025.AKA
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Obszary objęte zamówieniem wraz z powierzchnią: PARKI (Σ=49,11 ha.): - Park Górczewska – 19,20 ha [wraz z terenem działek przy ul. Muszlowej/Drogomilskiej vis a’ vis budynku mieszkalnego przy ul. Drogomilskiej 25 i 27: obręb 6-11-13: działki nr: 1/72, 1/73, 1/74, 1/75, 1/70, 1/71 oraz działki nr: 1/65, 1/66, 1/67 – teren ogrodzony, plac asfaltowy (dawne boisko). W tym także place zabaw, siłownie, psi wybieg, parking]. - Fort Bema i tereny przyległe wraz z placem zabaw (działki: 44/3, 44/4, 44/5 z obrębu 6-15-01) – 21,97 ha, - Tereny zieleni wokół zbiornika wodnego Glinianki Sznajdra – 2,34 ha, - Teren pomiędzy torami kolejowymi i ulicami: Człuchowską, Anieli Krzywoń, Synów Pułku – 5,6 ha. ZIELEŃCE (Σ=1,744 ha.): - Plac Generalski (Miejski) – 0,09 ha, - Plac Kasztelański – 0,36 ha, - Park kieszonkowy przy Oławskiej – 0,33 ha, - Park kieszonkowy przy Wrocławskiej – 0,12 ha, - Tereny zieleni wokół zbiornika wodnego Staw Jeziorzec – 0,84 ha. - Skwer księdza Ziei 0,004 ha PARKI I ZIELEŃCE Σ = 50,854 ha. Zakres prac obejmuje: - koszenie trawników na terenach płaskich i na skarpach, wraz ze zgrabieniem i niezwłocznym wywozem pokosu; - koszenie chwastowiska / nieużytków / terenów niezagospodarowanych ze zgrabieniem i niezwłocznym wywozem pokosu; - usuwanie inwazyjnych gatunków obcych; - cięcia skupin krzewów; - odchwaszczanie skupin krzewów i żywopłotów oraz rabat bylinowych; - podlewanie drzew i krzewów; - cięcia przyrodnicze i techniczne w koronach drzew; - usuwanie odrostów wokół pni drzew; - wycinkę drzew oraz frezowanie karp; - usuwanie trawy i chwastów z nawierzchni utwardzonych, żwirowych, piaszczystych i z nawierzchni bezpiecznej wykonanej z kory drzew iglastych; - usuwanie trawy i chwastów z nawierzchni utwardzonych przy obrzeżach, krawężnikach, schodach - wywóz wraz z załadunkiem gałęzi, liści oraz skoszonej trawy; - wyrównanie terenu poprzez uzupełnienie ziemią; - odchwaszczanie misy wokół drzew; 2. Termin realizacji zamówienia Planowany termin realizacji zamówienia: Do 60 dni od daty podpisania umowy, nie dłużej niż do 30 listopada 2025 r. lub do wyczerpania środków przeznaczonych na realizację zamówienia. 3. Warunki realizacji: Szczegółowe warunki określone zostały w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniki do Zaproszenia. 4. Przedmiotem negocjacji będzie w szczególności: cena brutto za realizację przedmiotu umowy, okres gwarancji na zachowanie żywotności drzew i krzewów oraz czas zabezpieczenia miejsca objętego zagrożeniem i przystąpienia do likwidacji zagrożenia.