2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verpakkingsmaterialen
Beschreibung: De Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) schaft voor haar inrichtingen Verpakkingsmaterialen aan die gebruikt worden voor het verpakken en beschermen van goederen. De Verpakkingsmaterialen worden voornamelijk afgenomen voor verder gebruik binnen de Penitentiaire Productiebedrijven In-Made van DJI. De penitentiaire inrichtingen beschikken allemaal over een eigen productiebedrijf, ieder gespecialiseerd in één of meerdere werkterreinen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44617100 Kartons
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör, 18900000 Gepäck, Sattlerwaren, Säcke und Taschen, 18930000 Säcke und Beutel, 18937000 Verpackungssäcke
5. Los
Los: LOT-0000