605862-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigungsdienste – Úklidové služby na kolejích, Novoměstském hotelu a poliklinice na Studentském domě ČVUT 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚklidové služby na kolejích, Novoměstském hotelu a poliklinice na Studentském domě ČVUT 2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provádění úklidu v ubytovacích zařízeních ve správě zadavatele specifikovaných v zadávací dokumentaci, včetně jejich administrativních a kancelářských prostor po dobu 36 měsíců.
Interne Kennung14/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelÚklidové služby na kolejích, Novoměstském hotelu a poliklinice na Studentském domě ČVUT 2026 - Část 1 Strahovské koleje blok 2–11 (Areál Strahov) + blok 1 ředitelství
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provádění úklidu na studentských kolejích na Strahově včetně administrativních a kancelářských prostor na bloku 1 kolejí Strahov po dobu 36 měsíců.
Interne Kennung14/2026 - Část 1
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazená změna dle § 100 odst. 2 a 3 ZZVZ.
LosLOT-0003
TitelÚklidové služby na kolejích, Novoměstském hotelu a poliklinice na Studentském domě ČVUT 2026 - Část 3 -Masarykova kolej + Novoměstský hotel + Studentský dům poliklinika
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provádění úklidu na Masarykově koleji, Novoměstském hotelu a Studentském domě - poliklinice po dobu 36 měsíců.
Interne Kennung14/2026 - Část 3
LosLOT-0002
TitelÚklidové služby na kolejích, Novoměstském hotelu a poliklinice na Studentském domě ČVUT 2026 - Část 2 Koleje a menza Podolí + Hlávkova kolej
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provádění úklidu na kolejích Podolí a na Hlávkově koleji.
Interne Kennung14/2026 - Část 2