2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup infrastruktury serwerowej na potrzeby PSE S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej określającej warunki udzielenia zamówienia na zakup infrastruktury serwerowej na potrzeby PSE S.A. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2026/WNP-0208-DU-MJS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego w celu zawarcia umowy ramowej na podstawie art. 311 ust. 1 pkt 1) w związku z art. 389 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme