605919-2026 - Wettbewerb
Litauen – Orthopädische Implantate – ĮVARIŲ MEDICININIŲ PRIEMONIŲ ( ORTOPEDINIŲ IMPLANTŲ) PIKIMAS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ĮVARIŲ MEDICININIŲ PRIEMONIŲ ( ORTOPEDINIŲ IMPLANTŲ) PIKIMAS
Beschreibung: ĮVARIŲ MEDICININIŲ PRIEMONIŲ ( ORTOPEDINIŲ IMPLANTŲ) PIKIMAS. Pirkimas skaidomas į 12 pirkimo dalių.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Klubo sąnario endoprotezo sistema – 120 vnt.
Beschreibung: 1. Klubo sąnario endoprotezo sistema – 120 vnt.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Kelio sąnario endoprotezo sistema – 50 vnt.
Beschreibung: 2. Kelio sąnario endoprotezo sistema – 50 vnt.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Cementinio tvirtinimo kelio sąnario endoprotezas (pacientams turintiems alergiją metalo lydiniams) – 50 vnt.
Beschreibung: 3. Cementinio tvirtinimo kelio sąnario endoprotezas (pacientams turintiems alergiją metalo lydiniams) – 50 vnt.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Mechaninio (necementinio) tvirtinimo klubo sąnario endoprotezas (užtikrinančio pirminį ir rotacinį stabilumą) – 120 vnt.
Beschreibung: 4. Mechaninio (necementinio) tvirtinimo klubo sąnario endoprotezas (užtikrinančio pirminį ir rotacinį stabilumą) – 120 vnt.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Personalizuotas anatominis kelio sąnario endoprotezas su vitaminizuotu polietilenu, leidžiantis lenkti iki 155 - 50 vnt.
Beschreibung: 5. Personalizuotas anatominis kelio sąnario endoprotezas su vitaminizuotu polietilenu, leidžiantis lenkti iki 155 - 50 vnt.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Vienkondilis kelio sąnario endoprotezas su mikroinvazine technika ir mobiliu menisko intarpu – 20 vnt.
Beschreibung: 6. Vienkondilis kelio sąnario endoprotezas su mikroinvazine technika ir mobiliu menisko intarpu – 20 vnt.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Kelio sąnario endoprotezas (užtikrinantis papildomą kelio sąnario stabilumą per atstatytą anatomiją ir kinematinį judesį) – 50 vnt.
Beschreibung: 7. Kelio sąnario endoprotezas (užtikrinantis papildomą kelio sąnario stabilumą per atstatytą anatomiją ir kinematinį judesį) – 50 vnt.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Cementinio tvirtinimo klubo sąnario endoprotezas užtvirtinantis papildomą stabilumą dvigubo mobilumo principu – 50 vnt.
Beschreibung: 8. Cementinio tvirtinimo klubo sąnario endoprotezas užtvirtinantis papildomą stabilumą dvigubo mobilumo principu – 50 vnt.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Dvigubo mobilumo riešinio nykščio sąnario endoprotezas su kūgine gūžduobe – 10 vnt.
Beschreibung: 9. Dvigubo mobilumo riešinio nykščio sąnario endoprotezas su kūgine gūžduobe – 10 vnt.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Mechaninio tvirtinimo klubo sąnario endoprotezas – 120 vnt.
Beschreibung: 10. Mechaninio tvirtinimo klubo sąnario endoprotezas – 120 vnt.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Kelio sąnario endoprotezas – 50 vnt.
Beschreibung: 11. Kelio sąnario endoprotezas – 50 vnt.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Fiksuotos platforos vienkondilis kelio sąnario endoprotezas – 50 vnt.
Beschreibung: 12. Fiksuotos platforos vienkondilis kelio sąnario endoprotezas – 50 vnt.
Interne Kennung: 12