Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33158210 Stimulatoren
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. Medyków 14
Stadt: Katowice
Postleitzahl: 40-752
Land, Gliederung (NUTS): Katowicki (PL22A)
605928-2026 - Competition
Poland – Stimulator – Dostawa stymulatorów.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa stymulatorów.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stymulatorów Wyszczególnienie szczegółowe i ilościowe zostało określone w formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ
Internal identifier: DZP.281.75A.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33158210 Stimulator
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część nr 1 - stymulator dwukanałowy do głębokiej stymulacji mózgowia
Description: Wyszczególnienie szczegółowe i ilościowe zostało określone w formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ
Internal identifier: część nr 1 - stymulator dwukanałowy do głębokiej stymulacji mózgowia
Lot: LOT-0002
Title: część nr 2 - stymulator do głębokiej stymulacji mózgu
Internal identifier: część nr 2 - stymulator do głębokiej stymulacji mózgu